Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

Beylikdüzü Halı Yıkama

Davet Halı Yıkama Fabrikası > Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama İle Mis Gibi Kokan Halılar

Beylikdüzü halı yıkama ihtiyacınızda siz değerli müşterilerimiz için Beylikdüzü halı yıkama servisi ile Beylikdüzü ve çevresinde kaliteli ve istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Beylikdüzü halı yıkama tesisimizde, halı yıkamada en son teknolojik ürünler ile güzel ve sağlıklı bir temizlik yapılmaktadır. Halı Yıkama konusunda tecrübeli ve eğitimli elemanlarımız sayesinde sorunsuz bir halı yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.  Lekeli, kirlenmiş ve yıkanma zamanı gelmiş kirli halılarınızı Beylikdüzü halı yıkama firmamıza getirerek en iyi şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Halılarınızın istediğimiz gibi temiz ve hijyenik bir şekilde olmasını istiyorsanız yapmanız gereken firmamızı arayıp iletişime geçmektir. Beylikdüzü halı yıkama firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde yıkanmasını istediğiniz  halılarınızın tarafımızdan yıkanmasını talep edebilirsiniz.

Halı yıkama konusunda Beylikdüzü halı yıkama fabrikamızda engin, bilgili ve tecrübeli eleman kadromuzla halılarınızın temizliği mükemmel bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu alanda uzman elemanlarımız halınızın türüne göre yıkama işlemi gerçekleştirmektedir. Halılarınız yıkanmadan önce durumlarına göre ayrılır. Bazı halılar hassas bir dokuya sahip oldukları için bu halıların yıkanması işlemi daha bir dikkat ve özen istemektedir. Bu konuda uzman elemanlarımız halılarınızın dokusuna göre uygun yıkama işlemleri ile halı yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Halının dokusuna zarar vermeden, uygun ve kaliteli malzeme ile halı yıkama işlemi en doğru bir şekilde gerçekleşmektedir.

Beylikdüzü Halı Yıkama İle Halınız Profesyonel Yıkama Tertemiz Olacak

Beylikdüzü halı yıkama firmaları içinde  kaliteli hizmet veren uzman personellerimiz aracılığı ile halı yıkama işleriniz üstün kalite çerçevesinde gerçekleşir. Bu alanda lider firmalar aracılığıyla halılarınız mükemmel bir temizlik anlayışı ile yıkanır. Beylikdüzü halı yıkama konusunda tecrübeli ve eğitimli firmamız aracılığıyla halılarınız istediğiniz kalitede ideal bir şekilde temizlenir. Halı yıkama konusunda titiz ve özverili çalışan elemanlarımız sayesinde halılarınız hiç olmadığı kadar temiz ve hijyenik bir şekilde yıkanır. Her türlü tozdan ve kirden arındırılmış bir şekilde halılarınızın temizliği olması gerektiği gibi mükemmel kalite çerçevesinde temizlenir.

Beylikdüzü halı temizleme hizmetleri konusunda lider firmamız sizin için en yeni ve modern yöntemlerle halılarınızı yıkamaktadır. Halılar ev içinde en çok kirlenen ve bakteri oluşturabilen yerlerden birisidir. Bu açıdan halıların düzenli aralıklarla doğru yöntemlerle yıkaması önemlidir. Halı yıkama işlemi için eskiden kapı önlerinde bahçe girişlerinde ya da teras katlarında halı yıkama işlemi gerçekleşirdi. Bu yöntemler oldukça yorucu olmakla birlikte aynı zamanda sağlıklı da değil.

Günümüzde apartmanlar zaten halı yıkama işlemi içinde artık pek uygun olmadığı için kişiler halıların yıkanmasını profesyonel ellere teslim etmektedir. Halı yıkama konusunda Beylikdüzü halı yıkama fabrikamızdaki uzman ustalarımız aracılığı ile halılarınızın yıkanması işlemi çok daha doğru ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu alanda uzman firmalarımız halılarınızı evinizden teslim aldıktan sonra gerekli işlemlerden geçirmek üzere halı yıkama merkezine götürmektedir. Burada halılarınız gerekli işlemlerden geçerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Halıların Yıkanma Aşamaları

 • Kirlenen halılarınız Beylikdüzü halı yıkama firmamız aracılığıyla önce teslim alınır.
 • Teslim alınan halılarınız türlerine göre ayrılır. Halıların türlerine göre ayrılmasının nedeni halinin dokusuna göre yıkama işlemi gerçekleştirilmesi içindir. Bazı halılar daha hassas yapıda olduğu için daha titiz bir işlemden geçirilerek bu halılar yıkanması gerekir.
 • Halılar yıkama fabrikasında türlerine göre ayrıldıktan sonra yıkama işlemine geçilmeden önce halılarda biriken toz ve kirler temizlenir. Toz alma makinesinde halılarınız çırpılır. Hiçbir aktar ve toz kalamayacak şekilde halılarda ki tozlar arındırılır.
 • Toz alma işleminden sonra yıkama işlemine geçilir. Yıkama işleminde de halı yıkama makinelerinde halılarınız yıkanır. Yıkama işlemi yapılırken kimyasal urun içermeyen bitkisel şampuanlı ürünler tercih edilir. Böylece halılarınız temiz ve hijyenik olduğu kadar sağlıklı bir şekilde temizlenir.
 • Yıkama işlemi bittikten sonra halılarınız kurutma aşamasından geçer. Bu aşamada da halılarınız kurutma makinesinde güzelce kurutulur.
 • Halınız kurutulduktan sonra paketleme kısmına geçilir. Halılarınız paketlenirken parfüm sıkılır ve güzelce ambalajlanır.
 • Paketleme işlemi bittikten sonra da teslim edilmek üzere Beylikdüzü halı yıkama firmamız aracılığı ile halılarınızın teslimatı adresinize gerçekleştirilir. Fiyat bilgisi ile birlikte halılarınız mükemmel bir şekilde temizlenmiş olarak size teslim sağlanır.

Beylikdüzü Halı Yıkama İşleminde Profesyonel Çözümlerle Çok Daha İyi Yıkama İşlemi Sağlanır

Halı yıkama işleminde firmamız sunmuş olduğu olanaklarla yıkamada en iyi yöntemlerle yıkama işlemi sağlamaktadır. Yıkamada profesyonel akılcı çözümler ışığında halılarınız olması gerektiği gibi en ideal şekilde temizlenir. Hali yıkama işlemlerinde kesin çözüm almak için doğru malzeme, yöntem ve araçlar kullanılır. Bu alanda her biri iyi eğitim almış kalifiyeli eleman kadrosu ile nakliye işleri en ince ayrıntısına kadar hesaplanır. Yıkama aşamasına geçmeden önce gerekli tüm işlemler yıkama öncesinde yapılır. Hangi halının hangi yöntemle yıkanacağı belirlenir. Halıların türüne özel yıkama ürünleri ve aparatları seçilir. Sonrasında sırasıyla yıkama işlemlerine geçiş yapılır.

Beylikdüzü halı yıkama işlemleri çerçevesinde halılarınızın her türlü temizliği en ince şekilde hesaplanır. Halılar üzerinde çıkması zor lekeler için özel leke çıkarcılar kullanılır. Halıda hiçbir leke ve iz kalmayacak şekilde temizleme işlemi uygulanır. Halılarınız en hijyenik ve doğal yollardan tertemiz oluncaya kadar yıkanır. Halılarınız yıkanması için özel olarak hazırlanan halı temizleyici ürünlerle halılarınız tertemiz oluncaya kadar mükemmel bir şekilde yıkanır. Kurutma aşamasında halılarınızdan tek damla su kalmayınca kadar kurutma işlemleri yapılır.

Doğal Yıkama Ürünleriyle Halılarınız Sağlıklı Şekilde Temizlenir

Beylikdüzü halı yıkama çalışmaları sırasında kullanılan malzemeler doğru içerikli bitkisel ürünlerden seçilir. Halı Yıkama işlemlerini sağlıklı bir şekilde olması için kullanılan malzemeler doğal ve bitkisel özlü ürünlerden tercih edilir. Kimyasal içerikli ürünler bilindiği gibi sağlığı birçok yönden tehdit etmektedir. Bu amaçla pek çok yerde olduğu gibi Halı Yıkama işlemlerinde de bitkisel ürünlere ağırlık verilmektedir.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin sağlığını da düşünerek halı yıkama işlemlerinin en sağlıklı yollardan gerçekleşmesini sağlamaya çalışmaktadır. Halı yıkama işlemlerinin hijyenik ve temiz olduğu kadar sağlık açısından da zarar bir zararsız bir şekilde olmasını sağlamak için firmamız yıkama işlemleri sırasında seçilen ürünlerin doğal olmasına özen göstermektedir. Yapılan araştırmalara baktığımızda kimyasal ürünlerin sağlığımızı pek çok açıdan tehdit ettiği bilinir. Bu doğrultuda firmamız çevreye dost sağlığa dost olarak çalışmalarını sürdürmekte ve siz değerli müşterilerimize bu anlamda kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınızın en sağlıklı yollardan yıkanması işlemi için seçmiş olduğumuz bitkisel içerikli ürünler aracılığıyla halı halılarınız doğal yollardan en hijyenik ve sağlıklı bir şekilde temizlenmektedir.

Beylikdüzü halı yıkama firmaları bünyesinde en iyi halı yıkama konusunda profesyonel çalışan kaliteli halı yıkama firmamız sizlere halı yıkama konusunda aradığınız desteği en iyi şekilde vermektedir. Kaliteli, hijyenik ve en uygun yıkama ayrıcalıklarıyla hali yıkama işlemlerinizin mükemmel bir şekilde yapılması bu alanda çalışan uzman nakliye firmalarımız aracılığıyla en iyi şekilde gerçekleşir.

Alanında uzman Beylikdüzü halı yıkama firmamız halı yıkamada en etkili çözüm yolları sunarak sizlere ayrıcalıklı halı yıkama işlemi sunmaktadır. Yaptığı işin arkasında duran, işini önemseyen, titiz ve planlı çalışmalar ile mükemmel hizmet kalitesi sunan firmamız halı yıkama alanında aradığınız hizmet kalitesini en iyi şekilde sağlama çalışmaktadır. Alanında lider ve seçkin halı yıkama şirketlerimiz aracılığıyla halılarınızın yıkanması işlemi en ideal şekilde gerçekleşmektedir. Sağlam ve tecrübeli firmamız sayesinde halı yıkama işlemleri izin mükemmel hizmet kalitesiyle gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Müşteri Odaklı Çalışma Sistemiyle Halılarınız İstediğiniz Kalitede Yıkanır

Halılarınızın mükemmel kalite ışığında yıkanması için bu alanda çalışmaları yapan lider firmalarımız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmaya çalışmaktadır. Sizlere hizmet konusunda sınır tanımaz usullerle yardımcı olan firmamız halı yıkama konusunda bilinenin ötesinde çözüm yöntemleriyle yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışma sistemini hedef alan firmamız size bu alanda en iyi şekilde yardımcı olmak üzere sizin taleplerinizi en iyi şekilde dinlemektedir ve sizlerin talepleri doğrultusunda çalışmamalarına ağırlık vermektedir. Lider ve seçkin firmalarımız sizlerin halı yıkama konusunda en iyi hizmeti alabilmeniz adına çalışmaları sizlerin talepleri doğrultusunda düzenlemektedir. Sorunsuz ve kaliteli halı yıkama hizmeti almanız için gerekli tüm çalışmaları uzman firmalarımız sistematik bir şekilde devam ettirmektedir.

Beylikdüzü halı temizleme işlemi yapılırken siz değerli müşterilerimizin isteklerinin öncelikle neler olduğu saptanır. Sonrasında size özel şekilde halılarınızın durumuna göre ideal yıkama işlemi seçilir. Hangi halınız için hangi malzeme kullanılacağı ve yıkama usullerinin olabileceği konusunda detaylı bir plan oluşturulur. Oluşturulan bu plan çerçevesinde hali yıkama işlemlerine geçiş yapılır. Belirtmiş olduğumuz yöntemlerle sırasıyla halılarınızın yıkanması işlemine geçiş yapılır.

Halılarınız Yıkama İşleminin Hangi Sıklıkla Yapılması bu Gerekir?

Beylikdüzü halı yıkama firması aracılığıyla halınızın yıkanması işlemi belli zaman aralıklarında yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen gün ve tarihte halılarınız alınarak yıkama işlemleri firmamız aracılığı ile yapılır. Halıların yıkama işleminin uygun mesafeli zamanlarda yapılması çok önemlidir. Halılar ev içerisinde en çok bakteri biriktiren yerlerden birisi olduğu için belli zamanlarda halıların yıkanması önemlidir.  Zaman ağırlığının tayini kişiden kişiye değişebilir. Örneğin çocuklu evlerde ya da hayvan beslenilen evlerde halı yıkama sıklığı daha fazla olabilir. Evde astım, bronşit hastası olan kişilerin de ev temizliği daha ayrıntılı şekilde olabilmektedir.Bu bakımdan bu kişilerin halı yıkama sıklığı daha az şekilde olabilmektedir.

Normal zamanlarda halılar 6 ayda bir yıkanarak gerekli hijyen sağlanabilir. Tabi bu kişinin ne kadar sıklıkla halılarını süpürüp temizlediği ile de doğru orantılıdır. Örneğin haftada en bir kere halılarını fırçalayan ve süpürme işlemini haftada üç ya da dört kez yapan biri evde de fazla kişi yaşamıyorsa bu süre daha da uzayabilir. Siz de halılarınıza göstermiş olduğunuz özen ve duruma göre hali yıkama sıklığınızı hesap edebilirsiniz.

Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Kalitesi İçin Halılarınızı Profesyonelce Yıkatın

Beylikdüzü halı yıkama firmaları aracılığı ile sağlıklı ve konforlu yaşam kalitesi için halılarınızı profesyonelce yıkatabilirsiniz. Firmanızın sunmuş olduğu seçkin olanaklar aracılığı ile halılarınız istediğiniz kalitede temizlenir. Firmamızın yıkama yöntemlerini ve bu alanda kullanış olduğu araç ve malzeme kalitesinden bahsedecek olursak firmamız bu konuda en ideal yöntemler ve malzeme sistemi ile siz değerli müşterilerinize en iyi şekilde yardımcı olunmaktadır.

Halılarınızın yıkanması için özel yıkamalı otomatik makineler kullanılmaktadır. Döner reviri yüksek fırçalar yardımıyla halılarınızın en dip noktasına kadar yıkama işlemleri gerçekleşmektedir. Bu şekilde halılarınız dipten uca hijyenik şekilde temizlenir. Hiçbir kir ve toz kalmayacak şekilde halılarınız yüksek devir hali yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Şampuanlama işlemi yapıldıktan sonra halıların şampuandan en iyi şekilde arıtılması sağlanır. Kurutma makinelerinde de halıların sudan hiçbir eser kalmayacak şekilde kurutulması sağlanır.

Halılarınız Kalite Kontrolden Geçerek En Son Aşamada Tamamlanır

Beylikdüzü halı yıkama kalite kontrol sistem işlemleri de halı yıkama işlemlerinin en son durağı olarak bilinir. Bu son işlemin dikkatli ve doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Kalite kontrol konusunda uzman elemanlarımız aracılığıyla halılarınızın kalite işlemleri de ayrıntılı bir şekilde yapılır. Bu alanda uzman elemanlarımız halılarınız yıkanıp kurutulduktan sonra halılarınız da leke, kir gibi durumların olup olmadığını detaylı şekilde inceler. Dikkatli bir gözlem sonucunda halınızda bir eksiklik varsa bu giderilmeye çalışılır. Yoksa özel parfümler sıkılarak paketlenir ve teslim edilmeye hazır hale getirilir.

Halılarınızın paketlenmesi en son asama olan kalite kontrol aşamasından sonra gerçekleşir. Özel bitkisel içerikli parfümlerle halılarınız mis gibi kokar. Size layık şekilde halılarınızın paketleme işlemleri de titiz bir şekilde gerçekleşir. Kalite kontrol konusunda uzman elemanlarımıza aracılığıyla ile halılarınızın son kontrolleri dikkatli bir şekilde yapıldıktan sonra paketleme ve ambalajlama sistemleri de detaylı ve titiz bir şekilde yapılır. Tüm halılarınızın kontrolü ve paketlenmesi ayni şekilde titiz bir gözlem neticesinde yapılır. Halılarınız kalite kontrolden sonra tek tek parfüm sıkılarak paketlenir ve ambalajlanır.

En Ucuz Beylikdüzü Halı Yıkama Ücretleri Davet Halı Yıkama’da!

Tüm aşamaları tamamlanan halılarınız teslim edilmek üzere hazır hale getirilir. Uzman personellerimiz aracılığı ile halılarınızın paketleme ve ambalajlama işlemleri de bittikten sonra evinize halılarınızın teslimatı gerçekleşir. Halılarınızı cinsine, yıkama zorluğu ve metrekaresine göre fiyatlar belirlenir. Fiyatlar konusunda beklenmedik bir durum yaşanmaması adına Beylikdüzü halı yıkama fiyatları bilgisi hakkında önceden bilgi alabilir ve tahmini fiyat listesinin sunulmasını firmanızdan talep edebilirsiniz. Böylece beklenmedik bir şekilde hayal kırıklığı yasamazsınız. Fiyat ödemesi genelde halı teslim işlemi sonrasında ödenmektedir ancak bazı firmalar ön kapora alarak işlerini sağlama almayı tercih etmektedir. Karşılıklı güven açısından firmanızla her ayrıntıyı çalışma öncesinde konuşmanın yararınıza olacaktır.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları  konusunda ayrıcalıklı halı yıkama hizmeti siz değerli müşterilerimize verilmektedir.  Halı yıkama fiyatlarımız halıların türüne ya da cinsine göre ve ayrıca metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Bilindiği gibi her halının cinsi aynı şekilde değildir.  Bazı hassas ve özel  dokunmalı halılar daha ayrıntılı bir yıkama işlemi gerektirmektedir. Bu halılar hassas şekilde olduğu için onları özel yıkama yöntemleri ile yıkanması gerekir. Halı yıkamada ki ayrıntı arttıkça halı yıkama fiyatları konusunda ücretlerde de artış olabilmektedir. Bazı halılarda lekeler çok daha zor bir şekilde çıkabilmektedir. Bu tür konularda da özel leke çıkarıcı işlemler uygulanmaktadır. Bu şekilde halı yıkamaya harcanan zaman ve emek de artmaktadır. Halı yıkama fiyatları bu şekilde halının türüne ve durumuna göre değişiklik arz etmektedir. Net fiyat bilgisi için bu amaçla şu metrekareye bu fiyata halı yıkanır demek doğru olmayabilir.

Beylikdüzü halı yıkama ücretleri konusunda farklı fiyatlandırmalar söz konusu olabilir. Fiyatların belirlenmesinde firmalar farklı ücretlerle çalışma yapabilir. Aynı metrekare ve değerde bir halı farklı firmalar tarafından farklı ücrete tabi tutulabilir. Kaliteye göre de fiyatlandırma da farklılıklar olabilir. Kullanılacak ürün kalitesi, elaman sayısı gibi durumlarda fiyatlarda değişikliği etkileyebilir.

En Uygun Fiyata, En Kaliteli Halı Temizliği

Beylikdüzü halı yıkama fiyat  konusunda bilgi almak isteyen değerli müşterilerimiz bizi istedikleri zaman arayabilirler. Fiyat listesi konusunda müşterilerimize sunmuş olduğumuz fiyat politikasını öğrenmek isteyen değerli müşterilerimiz bizimle günün her saatinde iletişime geçebilir. Firma olarak sunmuş olduğumuz fiyat politikası ve kalitemiz hakkında detaylı bilgi edinmek için istediğin zaman firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Günün her saati kesintisiz hizmet sunan firmamız siz değerli müşterilerine hizmet sunmak açısından yararlı olmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim öncelikli amacımız olduğu için istediğiniz her konuda bizimle kolayca iletişime geçmeniz gerektiğini bilmelisiniz.  Size sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden firmamız aracılığıyla yararlanabilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama hizmetimiz, Davet Halı Yıkama Fabrikası, Beylikdüzü halı yıkama servisi olarak sunuluyor. Beylikdüzü halı yıkama firmamızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi alabilir, hizmet talep edebilirsiniz. Beylikdüzü halı yıkama telefon: 0 212 876 56 70 ve 0 537 521 35 85

Halılarınızın en hızlı ve en temiz şekilde yıkanması için Beylikdüzü halı yıkama hizmetinden faydalanın. Sizin için oluşturulan ekip halılarınızın alınması, yıkanması, kurutulması ve teslim edilmesi aşamalarının tamamında profesyonel şekilde hareket edecektir. Herhangi bir sorun yaşamadan halılarınızı teslim alabilir, memnun olacağınız şekilde kullanabilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama
Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası Hakkında

Beylikdüzü halı yıkama firmamıza teslim ettiğiniz halılarınızın temiz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Peki, hakkımızda merak ettikleriniz neler? Ekibimizin deneyimi ve uzmanlığı, kullanılan ilaçlar, halı yıkama aşamalarının nasıl olduğu gibi sorularınız mı var? Tüm bunlar için en iyi şekilde temizliğin gerçekleşmesi sağlanıyor. Güvenli bir şekilde yapılacak olan temizleme işlemi için anında talebinizi sunabilir, kısa süre içinde ise temizlemenin tamamlanması için halılarınızın teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Halı yıkama hakkında merak edilenler sunuluyor.

Profesyonel Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak halı yıkamaya dair memnun olacağınız en önemli husus, sizin için sunulan bu hizmette profesyonel şekilde halı yıkamanın sürdürülebilecek olmasıdır. Bunun için ekibin Beylikdüzü halı yıkama firmamızdaki gibi profesyonel olması son derece önemlidir. Değerlendirmenizi yapmanız halinde, ekibin son derece profesyonel olduğunu da göreceksiniz. Alanında deneyimli olan, her aşamada profesyonel şeklide hareket eden bu ekip sayesinde, dilediğiniz zaman halılarınızın en iyi şekilde yıkanması sağlanıyor. Profesyonelliğin hem ekip hem de yıkama aşamaları ve teslim konusunda görülmesi mümkün olacaktır. Ekip konusunda sorun yaşamadan, güvenli şekilde hem halıların temizliği hem de teslimatının en iyi şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor olacak.

Deneyimli Kadro;

Kadronun deneyimli olması demek profesyonel Beylikdüzü halı yıkama konusunda insan gücünün en iyi şekilde gerçekleşmesi demektir. Bunun için Davet Halı Yıkama, Beylikdüzü halı yıkama servisi olarak direkt olarak deneyimli bir kadro ile hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Sizin için sunulan hizmette bu işi severek yapan kişiler yer alıyor. Hem halılarınızın zarar görmemesi hem de hayal ettiğiniz gibi bir temizlemenin olması açısından gereken öze gösterilip, en iyi şekilde teslim edilmesi sağlanıyor. Bunu göz önünde bulundurup, memnun kalacağınız bir temizleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kadro deneyimli olduğundan, memnun kalacak ve halılarınızın en temiz şekilde teslim edilmesini sağlayacaksınız. Oluşturduğumuz kadro uzun zamandır en iyi şekilde halı yıkama hizmetinin ulaştırılmasını sağlıyor.

En İyi Halı Yıkama Ürünleri;

Beylikdüzü halı yıkama olarak şunu belirtmeliyiz ki, kullanılan temizleme ürünlerinin son derece önemli olduğunu bilinmelidir. Halılarınızın derinlemesine temizlenmesinin yanı sıra, direkt olarak halı temizliğinin titiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak açısından halı yıkama ürünlerinin de eksiksiz şekilde temin edilerek uygulanması gerekiyor. Bunun için Beylikdüzü halı yıkama firmamızda hem halınızı derinlemesine temizleyecek hem de herhangi bir şekilde halı dokusuna zarar vermeyecek ürünlerin kullanılmasına özen gösteriliyor. Hem güvenli hem de sorunsuz şekilde temizleme ürünlerinin kullanılması sayesinde, sorun yaşamadan hizmet alacaksınız.

Değerlendirin ve Beylikdüzü halı yıkama tarafından siz değerli Beylikdüzü sakinleri için sunulan bu seçenekler üzerinden dilediğiniz gibi hizmet alın. Güvenli ve sorunsuz şeklide temizliğin tamamlanması sağlanıyor olacaktır. Halı yıkama ürünlerinde bitkisel ürünlerin kullanılması da tercih edilebilir. Halının dokusuna göre seçim yapıldığında sorun yaşamadan halının temizlenmesi de kolay şekilde sağlanmış olur. Halı temizleyiciler sayesinde, halınızın titiz şeklide temizlendiğini göreceksiniz. Beylikdüzü halı yıkama firmamız tarafından sunulan bu hizmetten faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içinde halılarınızın teslim alınması sağlanıyor olacaktır.

Halı Yıkama Aşamaları

Halınız nasıl yıkanacak? Beylikdüzü halı yıkama şirketimize sık sık sorulan sorular arasında halı nasıl yıkanır? Halı yıkama aşamaları nelerdir gibi sorular var. Bu soruların yanıtlanması ile direkt olarak siz de halınızın temizliği için hangi aşamalardan geçiyor olduğu konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Sunulan hizmette en iyi şekilde halınızın temizlemesinin gerçekleştiğini göreceksiniz. Beylikdüzü halı yıkama aşamaları hakkında gereken bilgilendirme yapılıyor. Her aşama titiz bir şekilde tamamlanarak sorun yaşamayacağınız şekilde teslim ediliyor.

Halıların Teslim Alınması;

İlk olarak halılarınızın temizlenmesi için Beylikdüzü halı yıkama ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu sırada adres bilgileri, kaç adet halının teslim edileceği gibi hemen hemen gereken bilgilerin tamamı alınır. Ardından ise halılarınızın teslim alınması için uygun zaman dilimi hakkında bilgi verilir. Hemen ardından ise direkt olarak o zaman dilimi içinde ekip üyelerinin gelip halıları alması sağlanır. Bunun için Beylikdüzü halı yıkama telefon bilgileri üzerinden direkt olarak halılarınızın temizliği için gereken adımı atın. İletişime geçerek halılarınızın alınması konusunda talebinizi sunun. Mümkün olan en kısa süre içinde halıların temizlenmesi için ilk aşama olan halıların teslim alınması aşaması tamamlanıyor. Bu aşamada ekip üyelerinden makbuz alabilirsiniz. Kaç adet halının teslim edildiği konusunda bilgilendirme yapılacaktır. Ardından halınızın ne zaman temiz bir şeklide teslim edileceği yönünde de aşağı yukarı bir bilginin verilmesi de söz konusu olabilir. Alınan halılar servis aracına yüklenecektir.

Halıların halı yıkama merkezine getirilmesi;

Gün boyunca halılar Beylikdüzü halı yıkama firmamızın ücretsiz servis araçları ile toplanır. Yıkama için ise halı yıkama merkezine getirilir. Halı yıkama işlemi için Beylikdüzü halı yıkama merkezine getirilen halılar, toplayıcı personelimiz tarafından tarafından boşaltılır. Tüm halıların olması gereken, sınıflandırma aşaması öncesi alana bırakılır. Halıların temizliği, sınıflandırılması, süpürülmesi gibi aşamalar ile diğer ekip üyeleri ilgilenir. Bu alanda uzman olan ekip üyelerinin en iyi şekilde halıları yıkama ve diğer aşamaların tamamlanmasını sağlaması da mümkün. Halılarınızın güvenli bir şeklide Beylikdüzü halı yıkama merkezine bırakılarak, diğer aşamaların tamamlanması için hizmet verileceği konusunda emin olabilirsiniz.

Halıların sınıflandırılması ve süpürülmesi;

Elbette her halı türü için uygulama farklı oluyor. Bu nedenler halı çeşitleri göz önünde bulundurularak, halıların temizliğinin gerçekleşmesi için gereken yapılıyor. Sınıflandırma halı türlerine göre olacaktır. Hemen ardından ise süpürme aşamasına geçileceği alana götürüleceklerdir. Halılarınızın temizlenmesi için direkt olarak süpürme işlemi uygulanır. Bu işlem sizin evde yaptığınız süpürme işleminden farklıdır. Profesyonel şekilde gerçekleşir ve halılarınızın havlardan arındırılması içindir. En iyi şekilde havların süpürülmesi sağlanır. Beylikdüzü halı yıkama farkı ile sunduğumuz bu hizmetimizi de göz önünde bulundurup, direkt olarak halılarınızın temizlenmesi konusunda gerekenin yapılacağından emin olabilirsiniz. Halılarınızın mevcut olan kirlerin tamamından arındırılıyor olacaktır.

Halı yıkama aşaması;

Süpürülen halılarınız Beylikdüzü halı yıkama tesisimizdeki son sistem halı yıkama makinelerinde derinlemesine halı yıkama aşamasına geçirilir. Direkt olarak halınızın su ile ıslatılması ile işlem başlar. Yani halınızın herhangi bir temizleme ürünü kullanılmadan, ilk etapta su ile yıkanması sağlanır. Hemen ardından ise direkt olarak halınız için uygun olan özel temizleme ürünleri belirlenir ve bu ürünler ile yıkama başlar. Bu aşamada Beylikdüzü halı yıkama fabrikamızın ustalarının titiz bir şekilde temizleme aşamasını kontrol ettiğini bilmelisiniz. Halıda varsa önceden tespit edilen lekeler için ayrıca bir temizleme aşaması sunulur.

Tam anlamıyla tüm lekelerden arındırılması için gereken her şey bu yıkama aşamasında gerçekleşecektir. Bunun için direkt olarak temizleme işlemi için sunulan ürünlerin kullanılması halının köpürtülmesi, halının temizleme ürünleri ile lekeden ve mikroptan arındırılması sağlanır. Bu aşamada profesyonel temizleme ürünleri, profesyonel makineler kullanılır. Halınızın elbette bu temizleme ürünlerinden en iyi şeklide arındırılması da sağlanır. Lekeler çıktığında halınızın deterjan ile yıkanması sonlandığında durulama aşamasına geçilecektir. En iyi şekilde durulamanın gerçekleşmesi için gereken yapılacaktır. Bunu bilerek, Beylikdüzü halı yıkama firmamızdan herhangi bir sorun yaşamayacağınız halı yıkama konusunda kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Halınızın Sıkılması;

Halınız büyük oranda suya maruz kalıyor olduğundan sıkılma aşaması son derece önemlidir. Bu aşama özel bir makine ile gerçekleştiriliyor olduğundan, Beylikdüzü en iyi halı yıkama gibi aramalarınızın sonucunun firmamıza ulaşması olağan. Her aşamanın titiz bir şekilde tamamlanması sağlanıyor olduğundan, son derece güven veren bu hizmetten faydalanmanız mümkün olacaktır. Halılarınızın sıkılması aşaması bir makine aracılığı ile oluyor. Bu aşamada halılarınızın neredeyse yüzde doksan sekize yakın bir kuruluk oranı ile makineden çıktığını bilmelisiniz. Yani kurutma aşamasında titiz bir uygulamanın olması, halılarınızın kokması açısından da önemli olduğundan önemlidir. Sudan en iyi şekilde arındırılması gerekiyor ve Beylikdüzü halı yıkama firmamızdaki kalifiye personel bu aşamada makinenin başında oluyor. Makine halıya zarar vermeden, sudan tamamen arındırılacağı şeklide temizleniyor. Tam anlamıyla temiz su gelene kadar yıkanan halılarınızın durulamasının da yüzde yüz sonuç verdiğinin kontrolü yapılacak hareket edilir.

Halınızın Kurutulması;

Sıkılma aşamasının ardından halı yüksek oranda kuru çıkar. Ancak herhangi bir kokma olmaması, tamamen kurumanın olması, arka kısmının da kurumayı sağlaması gibi durumlar için kapalı bir alanda halıların havalandırılması sağlanır. Bu sayede halınızda herhangi bir koku söz konusu olmaz. Kurutma aşaması halının durumuna göre tamamlanır. Bırakılan halılar zaman zaman kontrol edilir ve halının kalınlığı ve çeşidine göre farklı olmak üzere halının kuruması aşamasının değiştiğini bilmelisiniz. Kapalı alanlarda halı kurutma işlemi sunulan halı yıkama hizmetinin profesyonelliğini de gözler önünde sermektedir. Herhangi bir sorun yaşamadan halılarınız kurutulur ve en iyi şekilde teslim edilmesi sağlanır. Bunu değerlendirin ve halılarınızın her aşaması profesyonel şekilde tamamlanan bir halı yıkama hizmetinden faydalanması için hemen Beylikdüzü halı yıkama müşteri hizmetlerimizle irtibata geçin.

Halılarınızın Paketlenmesi;

Halıların tamamen kuruduğundan emin olunmasının ardından halılarınızın paketlenmesi aşamasına geçilir. Bu paketleme aşaması, direkt olarak halıların kokmayacağı şekilde ağızları açık bir şekilde olur. Hem halılar taşıma sırasında kirlenmez hem de kokmaz. Ağızlarının açık olmasına dikkat edilerek paketleme işleminin gerçekleşmesi sağlanır. Zaten paketleme işleminin tamamlanmasından kısa bir süre sonra ise direkt olarak halılarınızın Beylikdüzü halı yıkama servisi ile adresinize teslim edilmesi de sağlanmış olacaktır. Halıların paketlenmesi ve servis aracına yüklenmesi, halı merkezinde yaşanan son aşamasıdır. Servise yüklenmesinden sonra direkt olarak teslim edilmesi aşamasına geçmesi mümkün olacaktır.

Halıların teslim edilmesi;

Halınızın temizliğinin yapılmasından sonra direkt olarak halıların paketleme aşaması da tamamlanır. Halılar Beylikdüzü halı yıkama servis ekibine teslim edilir. Servis ekibi halılarınızın araca yüklenmesi işlemini tamamlar. Halılarınızın üstlerinde herhangi bir karışıklık olmaması için adres bilgileri yazılır. Sonrasında ise yüklenen halılar bu adreslere teslim edilir. Sizin için uygun olan zaman dilimi içinde halıların teslime edilmesine özen gösterilir. Bu sebeple direkt olarak halılarınızı teslim alma konusunda da herhangi bir sorun yaşamadan halılarınızın teslim alacağınızı göreceksiniz. Size güvenlik açısından makbuz verilir. Dilerseniz halılarınızın temizliğinden emin olmak açısından o an kontrolünü de yapabilirsiniz. Ödeme de bu aşamada olacaktır. Gerekli işlemlerin tamamının teslim sırasında tamamlanmasından sonra direkt olarak halı yıkama hizmeti sizin için sonlanmış olacak.

Yukarıda verilen Beylikdüzü halı yıkama aşamaları tamamlandığında, temizlik konusunda herhangi bir sorun yaşanmadan halılarınızın temizliği tamamlanmış olacaktır. Güvenli bir şekilde temizliğin gerçekleşmesi, temizliğin sonlanması ve diğer merak ettiklerinizin tamamı hakkında bilgi almanız da sağlanıyor olacak. Sorun yaşamadan halınızın temizliği konusunda emin olabilirsiniz. Verilen her aşama için bu alanda uzman olan kişilerin çalışması sağlanıyor. Bu sayede halı yıkama işlemi için alacağınız hizmetten memnun kalmanız da kaçınılmaz oluyor. Hem güven veren hem de titiz bir şekilde halıların temizliğinin sağlanıyor olması, sorun yaşamadan dilediğiniz gibi hizmet almanızı da sağlıyor. Beylikdüzü halı yıkama firmamızla iletişime geçebilir siz de halılarınızın temizliği için gereken özeni göstererek hizmet sunan Davet Halı Yıkama fabrikamızdan temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Halı Yıkama Fiyatları

Merak edilen bir diğer husus ise sunulan Beylikdüzü halı yıkama hizmetinde ödemelerin nasıl olduğudur. Talep ettiğiniz halı yıkama işlemi için direkt olarak fiyat konusunda memnun kalacağınız ödemelerin alınması isteniyor. Bunun için direkt olarak müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde Beylikdüzü halı yıkama hizmet fiyatlarının oluşturulması sağlanıyor. Beylikdüzü halı yıkama firmaları içinde en uygun halı yıkama fiyatları sunduğumuz için halı temizliği masraflarında da avantajlı olacaksınız. Hem profesyonel halı temizliğinin gerçekleşmesi hem de direkt olarak fiyat konusunda da avantajların sağlanması önemlidir. Bunu değerlendirip, direkt olarak Beylikdüzü halı yıkama fiyatları açısından da memnun kalacağınız ödemeler duyacaksınız. Seçim tamamen size bırakılıyor.

Halı yıkama fiyatlarının belirlenmesi…

Halı yıkamanın gerçekleşmesinden önce Beylikdüzü halı yıkama çağrı merkezimizden Beylikdüzü halı yıkama fiyatları almanız elbette ki mümkün. Bunun için bazı kriterler belirlenmiştir. Sunulan kriterlere göre hareket edilerek, en iyi şekilde fiyatlandırmanın yapılması sağlanıyor olacak. Halı yıkamanın gerçekleşmesi için direkt olarak fiyat konusunda bilgi verilmeden önce, halınızın metre karesi konusunda bilgilendirme yapılacaktır. Bunun için sizden istenen metre kare bilgisinin doğru verilmesi durumunda herhangi bir sorun yaşamadan direkt olarak fiyat da belli olacak. Halınızın türü ve boyutu, Beylikdüzü halı yıkama fiyatları konusunda etkin olan özelliklerdir. Tamamen buna özen gösterilerek, fiyat konusunda memnun kalacağınız bir ödemenin gerçekleşmesi sağlanıyor olacak. Değerlendirip, siz de anında bilgi alabilir konuya yönelik dilerseniz sorularınızı da sorabilirsiniz. İletişime geçmeniz durumunda metre kare fiyatlarının en doğru şekilde tarafınıza sunulması sağlanıyor olacaktır.

Halı yıkama fiyatlarında kampanya;

Beylikdüzü halı yıkama firmamızca zaman zaman yapılan indirimler sosyal medya kanallarımızdan duyurularak, en uygun şekilde fiyatlara erişiminiz sağlanmaktadır. Bunun için direkt olarak dilerseniz halı yıkama hizmetinden faydalanmak için kampanyaları da takip edebilirsiniz. Sunduğumuz indirimlerimiz, piyasaya göre hem kaliteli hizmet almanızı hem de mümkün olan en uygun ödeme üzerinden hizmet almanızı sağlar. Bunun için dilediğiniz gibi sunulan hizmetten faydalanmanız da mümkün olacaktır. Güvenli bir şekilde hizmet alabilir, sunulan imkanları anında değerlendirebilirsiniz. İndirimler olduğunda, ekip üyeleri tarafından bilgilendirmenizin de yapılması sağlanıyor. Öncesinde soru sorabilir ya da direkt olarak fiyat konusunda net bir bilgi almak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Temizleme Telefon

Bilgi almak, fiyat sormak, halılarınızı yıkamaya vermek için yapmanız gereken belli. Direkt olarak halınızın temizliğinin sağlanması açısından gereken sunuluyor. Bunu değerlendirip, anında halılarınızın temizliğinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Hem güvenli hem de sorunsuz şekilde hizmet verilmesi desteklenecek olduğundan, dilerseniz ekip üyelerinden bilgi almanız da mümkün olacak. Ekip üyelerine ulaşabileceğiniz, merak ettiğiniz soruların yanıtlanmasını sağlayacak olan kişiler ile bağlantı kurmanız mümkün. Bunun için Beylikdüzü halı yıkama iletişim bilgileri üzerinden hareket etmeniz yeterli olacaktır. Firma rehberi yorumları ile en çok tavsiye edilen halı yıkama firmamızı ayrıca inceleyebilirsiniz. Değerlendirin ve direkt olarak siz de halılarınızın teslim alınması, soru sorma, halılarınızın yıkamada hangi aşamada olduğu konusunda bilgi edinme gibi pek çok kriter üzerinden yanıtları almanız mümkün oluyor. İstediğiniz zaman bağlantı kurabilir, sunulan hizmet hakkında dilediğiniz gibi bilgi alabilirsiniz.

İletişim bilgileri;

Beylikdüzü halı yıkama çağrı merkezimizle bağlantı kurmak için telefon üzerinden harekete geçmeniz önerilir. Hem kısa süre içinde hem de sorulara direkt yanıt almanız açısından avantajlı olacaktır. Bunu değerlendirin ve anında sunulan bilgileri de teyit edin. Kısa süre içinde yıkanmasını istediğiniz halılarınız için iletişim bilgileri üzerinden talep oluşturmanız mümkün. Beylikdüzü halı yıkama çağrı merkezimize talebinizi sunmanız durumunda kısa süre içinde halılarınızın teslime alınması sağlanıyor. Anında güvenli bir şekilde hizmetten faydalanmanız da mümkün olacaktır. Dilediğiniz zaman iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçebilir, güvenli bir şekilde talebinizi sunabilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Temizleme Servis Güzergahımız

 • Adnan Kahveci Mahallesi Halı Yıkama
 • Barış Mahallesi Halı Yıkama
 • Büyükşehir Mahallesi Halı Yıkama
 • Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama
 • Dereağzı Mahallesi Halı Yıkama
 • Gürpınar Mahallesi Halı Yıkama
 • Kavaklı Mahallesi Halı Yıkama
 • Marmara Mahallesi Halı Yıkama
 • Sahil Mahallesi Halı Yıkama
 • Yakuplu Mahallesi Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Tanıtım Filmimiz

Beylikdüzü Halı Yıkama İstanbul Avrupa yakası servis bölgelerimiz

 • Beylikdüzü Halı Yıkama
 • Avcılar Halı Yıkama
 • Bahçeşehir Halı Yıkama
 • Esenkent Halı Yıkama
 • Boğazköy Halı Yıkama
 • Esenyurt Halı Yıkama
 • Büyükçekmece Halı Yıkama
 • Gürpınar Halı Yıkama
 • Yakuplu Halı Yıkama
 • Kıraç Halı Yıkama
 • Cennet Halı Yıkama
 • Sefaköy Halı Yıkama
 • Halkalı Halı Yıkama
 • Atakent Halı Yıkama
 • İkitelli Halı Yıkama
 • Başakşehir Halı Yıkama
 • Kayaşehir Halı Yıkama

Yıkanmasını istediğiniz halılarınız için Beylikdüzü halı yıkama firmamızı aramanız ve halı yıkama talebinde bulunmanız yeterlidir. Bu alanda anında bilgilendirme yapılacaktır.

Davet Halı Yıkama Fabrikası, Beylikdüzü halı yıkama telefon:
0 212 876 56 70
0 537 521 35 85

Facebook

Haritada Yerimiz

Call Now ButtonBizi Arayın