Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

Hakkımızda

Hakkımızda

Beylikdüzü Davet Halı Yıkama Hakkında

Beylikdüzü halı yıkama firmaları içerisinden ev hanımları tarafından en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olan Davet Halı Yıkama olarak hedefimiz; siz değerli müşterilerimize nitelikli, güvenli, profesyonel, sistemli, müşteri memnuniyeti odaklı titiz bir işletmecilik ile halı yıkama hizmeti vermektir.

Bu hedef ile kalitemizi sizlere sunmak için son teknolojinin kullanıldığı tam otomatik toz alma makineleri, yıkama makineleri, santrifüj makineleri, hav alma ve paketleme makineleri, tecrübeli profesyonel ekibimiz ve halı şampuanlarımızı kullanarak ücretsiz servisimizle yaz kış demeden en iyi halı yıkama hizmetini sunmaktayız.

Halı temizliğinde müşterilerin ilk tercih ettiği halı yıkama fabrikası olan Davet Halı Yıkama yalnızca bir telefon uzağınızdadır.

Beylikdüzü halı yıkama firmaları arasında ısrarla Davet Halı Yıkama firmamızı seçen tüm değerli müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.

Nasıl Çalışırız?

Kurumsal anlayış ve disiplinle halı yıkama ihtiyaçlarınızda ekonomik ve bireysel çözümler sunuyoruz.

Neden Biz?

Davet Halı Yıkama olarak, halı yıkama hizmeti verdiğimiz tüm bölgelerde %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Binde bir de olsa, sunduğumuz halı yıkama hizmetimizden memnun kalmamanız durumunda halınızı ücretsiz yıkıyoruz. 

Maksimum Kalite

Davet Halı Yıkama tesisimize gelen halınız, dünyanın en ünlü ve Avrupa Birliği sertifikasına sahip halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır. Sağlığınız bizim için de çok değerlidir.

1780

Yeni Müşteri

15

Personel

12750

Mutlu Müşteri

10

Adet Servis Aracı
Şirket Yönetim Kadromuz

Ekibimiz

Davet Halı Yıkama, şirket ve yönetim kadromuz.
Call Now ButtonBizi Arayın