Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

Avcılar Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama > Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama ile halı yıkama gibi zahmetli temizlik işleri siz korkutmasın. Ayrıca halılarınızı evde yıkayarak hem zaman hem de ekonomik açıdan kayıp yaşamayın. Avcılar halı yıkama hizmetinden faydalanın. İşte Avcılar halı yıkama fabrikası telefon numaraları; 0 212 876 56 70 ya da 0 537 521 35 85

Sunmuş olduğumuz hizmet ile müşterilerimizin güvenini kazandık. Avcılar halı yıkama ve diğer lokasyonlar için en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Titiz bir şekilde halıların yıkanmasının  yanı sıra, güven vermek açısından teslimat ve diğer aşamalarda da en iyi şekilde gerekeni yapıyoruz. Kurumsal bir hizmet olduğundan memnun kalacağınız ve sorun yaşamadan en iyi şekilde hizmet almanızın mümkün olduğu bir hizmet alacaksınız. Merak ettiğiniz her detay, halı yıkama fiyatları ve diğer sorularınızın yanıtı verilmiştir.

Avcılar Halı Yıkama
Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Yıkama işlemini talep edecek olan kişiler, halı yıkama hizmeti hakkında soruların yanıtlanmasını istiyor. Güvenli bir şeklide yıkama işleminin gerçekleşecek olmasının yanı sıra her işlem için titiz bir şeklide davranılıyor mu? Halı yıkama aşamasında halı türüne dikkat ediliyor mu gibi pek çok husus, direkt olarak özenerek hareket ediliyor. Güvenli bir şekilde halılarınızın temizliğinin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Değerlendirin ve sizin içine sunulan bu hizmetten faydalanın. Memnun kalacağınız bu hizmet sayesinde halılarınızın hem kısa süre içinde teslim edilmesi sağlanacak hem de yıkama konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacak. İşte Avcılar halı yıkama için sağladığımız nitelikler…

Profesyonel Halı Yıkama

Yıkama işlemi konusunda profesyonellikten ödün verilmiyor. Yapılacak olan her işlem için hem titiz çalışmalar sunulur hem de uzmanlar eşliğinde her aşama kontrol edilerek, sunulan hizmetten memnun kalmanız sağlanır. Bunu değerlendirmeniz halinde aldığınız hizmetin profesyonel olmasının avantajlarını da hissetmiş olacaksınız. Güvenli bir şekilde hizmet almak istiyorum diyen herkesi Avcılar halı yıkama farkı ile hemen tanışmak için firmamıza davet ediyoruz. Halılarınızın yıkama aşaması konusunda sorun yaşanmadan, bu alanda uzman olan kişiler aracılığı ile en iyi şekilde hizmet almanın sağlanması için doğru adımlar atılır. Değerlendirip, siz de halılarınız için yıkama talebinde bulunabilirsiniz.

En kısa sürede Teslimat;

Profesyonelliğin en önemli göstergesi, kısa süre içinde teslimatın olmasıdır. Yani direkt olarak halılarınızın temizliği için belirlenen işlem basamaklarının hızlı bir şeklide tamamlanmasıdır. Bunu için gereken anında yapılır. Hem hızlı bir şekilde temizleme olur hem de memnun kalacağınız şekilde teslimatın zamanında olmasına dikkat edilir. Halılarınızın evinizden teslim alınması aşamasında kadar zaman içinde teslim edilecek olduğu konusunda da bilgi veriliyor. Bunun için direkt olarak teslimat süresi hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bakıldığında son derece avantajlı bir şekilde teslimat süresi konusunda da Avcılar halı yıkama firmamızdan memnun kalacağınızı göreceksiniz.

Deneyimli Kadro;

Halı yıkamada her aşamanın titiz bir şeklide gerçekleşmesi demek, elbette bu alanda uzman olan kişiler ile çalışarak olacak. Değerlendirmeniz halinde, her aşama için deneyimli olan ekip üyelerinin olduğunu göreceksiniz. Bu ekip üyeleri sayesinde, Avcılar halı yıkama aşamaları konusunda da sorun yaşanmayacak. Her aşama yakından takip ediliyor. Halınızın türüne göre, halınızın mevcut olan leke durumuna göre direkt olarak karar veriliyor. Buna dikkat ederek, sorun yaşamadan hizmet almanızı sağlayabilirsiniz. Güvenli bir şekilde sunulan bu hizmetten avantajlı şekilde faydalanarak, halılarınızın temizliğinin sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

En İyi Halı Yıkama Ürünleri;

Temizleme ürünleri, halıların temizliği konusunda en önemli aşama olarak görülür. Çünkü kullanılan temizlik ürünlerinin hiçbir şekilde halıya zarar vermesi istenmez. Bunun için halınızın türü, halınızın rengi modeli ne ise ona göre bir temizleme ürünün seçilmesi önemlidir. Burada önemli olan ise halınızın yıkanması sırasında halınızın en iyi şekilde temizlemesinin yanında direkt olarak halıya bir zarar vermemesidir. Yani halı dokusunun sağlam olması, renkli olması herhangi bir şekilde zarar vermemesi son derece önemlidir. Avcılar halı yıkama ekip üyelerimiz yıkama aşamasında buna dikkat ediyor olduğundan herhangi bir sorun yaşamadan halınızın teslim edilmesi için gereken yapılacaktır.

Her çeşit halı yıkanır;

Diğer önemli bir kriter ise halıların yıkanmasında tür açısından sınır tanınmıyor olmasıdır. Hem güvenli hem de en iyi şekilde sonucun alınması için direkt olarak halıların çeşidine göre hareket edilmesi sağlanacaktır. Halıların yıkanması konusunda sorun yaşanmaması açısından direkt olarak halıların temizliğinin gerçekleşmesine özen gösteriliyor. Güvenli bir sonuç almak için direkt olarak halıların yıkanmasında çeşide bakılır. Uygun kumaş türü, uygun halı tipi, örneğin bir el halısı olması durumunda yapılacak olan işlem de kullanılacak olan temizleme ürünü de farklı olacaktır. Değerlendirip, direkt olarak ekip üyelerinin ona göre hareket etmesi beklenir. Değerlendirin ve direkt olarak Avcılar halı yıkama firmamızdan birinci sınıf hizmet alın.

Yukarıda verilen nitelikler halı temizliğinin en iyi şeklide olmasını sağlar. Programlı şekilde hareket ediliyor olması, titiz çalışmaların gerçekleşiyor olması demek, sizin için en iyi sonucu almanın  mümkün olduğunu gösteriyor. Güvenli bir şeklide hizmet almanız için sunulan bu seçenekleri değerlendirip, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avcılar halı yıkama hizmet talebi sunulması durumunda, direkt olarak ekip üyelerinin sizinle bağlantı kurması sağlanacak ve halılarınızın teslim alınması sağlanacaktır. Sonucunda ise memnun kalacağınız bir sonuç için gerekeni yapmış olacaksınız. Güvenli bir şekilde hizmet alabilir, sonucunda dilediğiniz gibi halılarınızın temizliğinden şüphe duymadan teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Avcılar Halı Yıkama: Halı Yıkama Nasıl Olur?

Halı yıkamanın profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi demek, belirlenen aşamaların tek tek uygulanması demektir. Bunun için de direkt olarak halı temizliğinin yapılmasında, yıkama işleminin uzman ekip üyeleri ile gerçekleşmesi ile olacağını bilmelisiniz. Değerlendirmenizin hemen ardından yıkamanın hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanması da sağlanacaktır. Halı yıkamanın sorunsuz şekilde gerçekleşmesinin sağlanması, bu alanda tıpkı Avcılar halı yıkama firmamız gibi deneyimli olan ekip üyelerinin her aşamayı tamamlaması ile olur.

İşte halı yıkama için belirlenmiş olan aşamalar…

Halıların Teslim Alınması;

Avcılar halı yıkama hizmetinden faydalanmak istediğiniz an, direkt olarak uygun zaman dilimi belirlenecek ve yıkanmasını istediğiniz halıların evden teslim alınması sağlanacak. Ekip üyeleri araç ile evinize gelecek. Belirtmiş olduğunuz adres bu aşamada önemlidir. Hizmet talebi sırasında sizden adres bilgisi istenir. Bu adres bilgisinin sonrasında ise direkt olarak hizmet alacaksınız. Avcılar halı yıkama ekip üyeleri size makbuz ile birlikte halılarınızı teslim alarak bilgi verecek. Merak ettiğiniz soruları bu aşamada sorabilir, teslimat hakkında da bilgi alabilirsiniz. Halılarınızın en hızlı şekilde gelinip alınması sağlanacak ve ardından da en kısa süre içinde yeniden teslim edilmesi sağlanıyor olacak.

Halıların halı yıkama merkezine getirilmesi;

Yıkama işlemi için halılar Avcılar halı yıkama merkezi tesliminin yapılması ile başlar. Ekip üyeleri direkt olarak toplanan halıların yıkanması için direkt olarak merkeze getirilmesini sağlar. Bu aşamada halılar araçtan iner ve direkt olarak halı yıkama merkezine gelir. Ardından aşama artık yıkamaya geçer. Avcılar halı yıkama servis ekibi personelleri bu aşamada görevlerini gerçekleştirir. Servis elemanları sadece halıları teslim almak ve yeniden teslim etmek konusunda görevli olduklarından, halıların bıraktıktan sonra işlem halı yıkama alanında uzman olan ekip üyelerine geçer. Yıkama işlemi için gereken ön hazırlıklar başlar.

Halıların sınıflandırılması ve süpürülmesi;

Halı yıkamanın gerçekleşmesi için ön hazırlık burada gerçekleşir. Öncelikle herhangi bir sorun yaşamamak için direkt olarak halıları sınıflara ayırır. El halısı, yün halı, dokuma halı gibi pek çok tür ve duruma göre halıları sınıflara ayırır. Ardından ise halılarınızın süpürülmesi gerekiyor. Havların temizliği, varsa çöp ve diğer fazlalıkların gitmesi için süpürme aşaması önemlidir. Bu aşamada halıların incelemesi de Avcılar halı yıkama tesisimizdeki uzman personeller tarafından gerçekleşir. Yani varsa lekelere özel halı yıkama işleminin uygulaması için de gereken işlem gerçekleşir. Doğru bir şekilde ürünlerin kullanımı, gerekenin gerçekleşmesi ile halılarınızın en iyi şekilde temizliği de gerçekleşmiş olacaktır.

Halı yıkama aşaması;

İlk olarak halı yıkama aşamasına geçtiğinde ise lekelere özel bir işlem başlar. Bunun dışında halılarınızın saf su ile ıslanması ile işlem başlar. Ardından özel olan temizleme ürünleri ile yıkama gerçekleşir. Tamamen lekelerin çıkması, halının ilk günkü haline dönmesi, halıdaki tüm kirin gitmesi gibi amaçlar için titiz bir şekilde temizleme gerçekleşir. Güvenli bir şekilde gerçekleşen bu hizmet sayesinde, dilediğiniz gibi halının temiz olduğunu göreceksiniz. Halı yıkama aşaması için titiz bir şekilde hareket ettiğinden, direkt olarak halının en iyi şekilde yıkaması da gerçekleşir. Yıkama işlemi sırasında lekeler çıkar. Temizleme ürünlerini doğru şeklide kullanır. Ardından durulama aşamasına geçer. Avcılar halı yıkama fabrikasına gelen halınızın arkalı önlü bir şekilde yıkama işlemi gerçekleşir. Son olarak ise halınız tamamen kuruyacağı aşamaya geçer.

Halınızın Sıkılması;

Halı yıkamada en başarılı aşamalardan biridir. Evde halı yıkama işleminden en farklı olacak kısımdır. Halınızın kokmasının ya da nemli kalmasının önüne geçecek tek kriterdir. Bu aşamada makine halınızın neredeyse kuru bir şekilde çıkmasını sağlar. Rulo haline gelen halınızın sıkmasını sağlar. Sonrasında direkt olarak halının sudan arındığını göreceksiniz. Değerlendirin ve direkt olarak halınızın temizliğinin gerçekleşmesini sağlayın. Sıkma aşaması makinede olmasına rağmen bu aşamada halınızın zarar görmemesi için Avcılar halı yıkama firmamızın çalışanları bu aşamayı da yakından takip eder. Halınızın tamamen kuruması bu şekilde gerçekleşmiş olur.

Halınızın Kurutulması;

Halı sıkma işleminin ardından halının nemli kalmaması ve hava ile temas etmesi için direkt olarak kapalı bir alana geçer. Halının bu aşamada tam manası ile kuruması gerçekleşir. Avcılar halı yıkama tarafından güvenli bir şekilde gerçekleşen bu hizmet sayesinde, halınız evinize geldiğinde direkt olarak kullanıma hazırdır. Herhangi bir şekilde havalandırmaya ihtiyaç duymaz. Bunun için halının kuruma aşaması son derece önemlidir. Koku ya da herhangi bir soru ile karşı karşıya kalmamanız açısından gereken özenle, en iyi şekilde halınızın teslim aşamasına gelmesini sağlar.

Halılarınızın Paketlenmesi;

Kurutma işlemi tamamlandığında, halı paketleme aşaması direkt olarak gerçekleşir. Bu aşamada halınızın temiz kalması, halınızın teslimat aşamasında herhangi bir sorun yaşamaması önemlidir. Paketleme aşamasında gereken özeni gösterir. Nasıl mı? Avcılar halı yıkama firmamızda bunun için özel paketler vardır. Aynı zamanda bu aşamada da halının hava alması gerekir. Halının kokmaması için önemli bir aşama olduğundan, halı paketlemesi de ona göre olur. Halıyı rulo halinde teslim edecektir. Paketleme ise ruloların üst bölümünün açık kalması ile direkt olarak halının hava almasını sağlar. Bunu değerlendirmeniz halinde, halınızı Avcılar halı yıkama garantisi ile en temiz şekilde teslim eder.

Halıların teslim edilmesi;

Son olarak halının paketlenmesinin ardından halı teslimat aşamasına hazır olacaktır. Ardından teslimata çıkacak halınıza olması gereken temizliğin tam olarak gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz. Teslim edeceğimiz halılar için öncesinde size bilgi gelir. Uygun zaman dilimi belirleyerek halıların teslimatı gerçekleşir. Avcılar halı yıkama teslim işlemi için makbuz keser. Ardından ödeme gerçekleşir. Ödeme işlemi de bu aşamada olacaktır. Dilerseniz bu aşamada halılarınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca tamamen istediğiniz gibi bir hizmet almış olduğunuza emin olabilirsiniz. Teslim aşaması için farklı bir adres belirtmeniz halinde, öncesinde bilgi vermeniz gerekir. Onun dışında halılarınızı geldiği adrese teslim eder. Değerlendirip, direkt olarak halılarınızın temizliği için gereken aşamanın tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama işlemlerinin öncesinde Avcılar halı yıkama fiyatları konusunda da bilgi almak isteyebilirsiniz. Halı temizliğinin gerçekleşmesi öncesinde fiyatlandırma nasıl olacak? Avcılar halı temizleme firmamız bu konuda son derece titiz hareket eder. Hem hızlı bir şekilde temizlik yapıyor hem de sunulan yüksek kalite için piyasaya göre en uygun ödemeleri talep ediyor. Bu durumda direkt olarak sizin için sunulan en uygun ödemeler ile halının yıkanması sağlanacaktır. Değerlendirip memnun kalacağınız bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Peki, ödeme konusunda belirlenen kriterler nedir? Avcılar halı temizleme tarafından sizin için sunulan hizmette neye bakarak fiyatlandırmanın gerçekleşmesini sağlıyoruz?

Halı Yıkama Metrekare Fiyat Hesaplama

İlk olarak metrekare üzerinden ödemelerin gerçekleşmesidir. Yani direkt olarak vermiş olduğunuz halı sayısı, halının metrekare sayısına göre bakılarak hareket edilecektir. Metrekare fiyatına bakarak siz de bu fiyat kapsamında hareket edebilirsiniz. Güvenli bir şekilde sunulan hizmetten faydalanmanız için fiyata da bakarak Avcılar halı temizleme firmamızın güven veren bu hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Halı Modelleri;

Bazı durumlarda halı türüne bakarak da fiyat konusunda bilgilendirme olur. Örneğin elde dokunan halılar için yıkama konusunda işlemler de farklı olacağından direkt olarak halı türüne de bakılması önemli olacak. Değerlendirin ve direkt olarak bu halı türüne göre de Avcılar halı temizleme çağrı merkezimizden fiyat alın. Sizin için mümkün olan en uygun ödemelerin olmasına izin verilecektir.

Yukarıda verilen halının türü, halının metre karesi kapsamında fiyat belirlenecektir. Bunun için direkt olarak Avcılar halı yıkama fiyatları kapsamında sunulan aralığa göre bilgi alabilirsiniz. Bağlantı kurmanız durumunda sizin de verdiğiniz bilgilerin akabinde direkt olarak fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz. Değerlendirin ve anında siz de en iyi fiyattan hizmet alın.

Halı Yıkama Kampanyaları;

Sunulan hizmette aynı zamanda uygun ödemelerin gerçekleşmesi için zaman zaman yapılan kampanyalar olacaktır. Avcılar Halı Yıkama firmamızın belirli aralıklarla yaptığı indirimlerinden faydalanmanız için Avcılar halı temizleme tarafından sunulan kampanyaları değerlendirin. Böylece hem memnun kalacak hem de direkt olarak kampanyalı bir şeklide halılarınızın temizlenmesini sağlayacaksınız. Üstelik yapılan kampanyalar halı temizliği konusunda avantajlı bir ödeme yapmanızı sağlar. Bununla alakalı bilgi almak, sunulan hizmetten faydalanmanızı sağlamak açısından gereken yapılacaktır. Değerlendirin ve direkt olarak uygun ödemelerin de olduğunu bilerek halılarınızın temiz olmasını sağlayın.

Davet Halı Yıkama İletişim

İlk olarak halı yıkama işlemlerinin gerçekleşmesi için talebinizi sunmanız gerekiyor. Bunun için iletişim bilgileri verilmiştir. Sunulan iletişim bilgileri sayesinde, direkt olarak siz de halı yıkama işleminin gerçekleşmesini talep edeceksiniz. Avcılar Halı Yıkama çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz durumunda, uzman olan kişiler ile konuşma fırsatınız olacak. İletişime geçmeniz durumunda direkt olarak Avcılar halı temizleme müşteri temsilcimiz size yardımcı olacaktır. Ayrıca güven veren bu hizmet sayesinde, direkt olarak iletişim kapsamında sorularınızın yanıtlanması sağlanacaktır. Yıkama öncesi almak istediğiniz bilgiler ve detaylar ile memnun kalacağınız bir hizmet hakkında bilgi almış olacaksınız. Güvenli bir şeklide seçenekler olduğundan, direkt olarak halılarınızın yıkamasını da sağlıyor.

İstediğiniz Anda Halı Temizliği

Beylikdüzü halı yıkama ve Avcılar halı yıkama firmaları arasında en iyi halı yıkama olarak tavsiye edilen Davet Halı Yıkama, Avcılar halı yıkama servisi ile iletişime geçmeniz halinde, direkt olarak anında bilgi verilerek sizin için en hızlı ve güvenli şekilde hizmetten faydalanmanız sağlanacaktır. Ayrıca bilgi almanız, sorularınızın yanıtlanması mümkün. Üstelik bu aşamada güncel olan Avcılar halı yıkama fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu nedenle de siz de güvenli bir şekilde sunulan bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Anında talep;

Yıkanmasını istediğiniz halınız için Avcılar halı yıkama talebi ile siz de halılarınızın gelinip evinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem hızlı hem de en iyi şekilde halıların temizliği gerçekleşmiş olacak.

Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz:

 • Avcılar Halı Yıkama
 • Ambarlı Mahallesi Halı Yıkama
 • Cihangir Mahallesi Halı Yıkama
 • Denizköşkler Mahallesi Halı Yıkama
 • Avcılar Halı Yıkama
 • Firuzköy Mahallesi Halı Yıkama
 • Gümüşpala Mahallesi Halı Yıkama
 • Merkez Mahallesi Halı Yıkama
 • Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Halı Yıkama
 • Tahtakale Mahallesi Halı Yıkama
 • Üniversite Mahallesi Halı Yıkama
 • Yeşilkent Mahallesi Halı Yıkama

 

Avcılar halı temizleme ayrıcalıklarını yakından test etmek için Avcılar halı yıkama fabrikası telefon; 0 212 876 56 70 ve 0 537 521 35 85

Avcılar halı yıkama firmamızı Instagram‘da da takip edin!

İstanbul Avcılar Halı Temizleme Harita:

Call Now ButtonBizi Arayın