Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

Boğazköy Halı Yıkama

Davet Halı Yıkama > Boğazköy Halı Yıkama

Boğazköy halı yıkama olarak yılların verdiği tecrübe ile halı yıkama hizmeti sunduğumuz Boğazköy halı yıkama firmamız çok uzun yıllar sektörde bulunmakta ve en güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Ayrıca Boğazköy halı yıkama kalitesi ile halınızda derinlemesine bir temizlik için Boğazköy halı yıkama çağrı merkezi telefon numaramız: 0 212 876 56 70‬

Neden Boğazköy Halı Yıkama Firması?

Boğazköy halı yıkama hizmetleri ile firmamız tüm çevre halkı tarafından tercih edilmekte ve talep görmektedir. Halılar günlük yaşamda gerek evlerde gerek ise iş yerlerinde en fazla kullanılan eşyaların başında gelmektedir. Gün içerisinde çok fazla üzerinde dolaşılması nedeniyle; çevrede bulunan tüm toz ve kirleri yüzeylerinde toplamaktadır. Bu sebepten dolayı halılar çok fazla kirlenmekte ve yıkanmak zorunda kalmaktadır. Yıkama hizmetlerinde her zaman farkını ortaya koyan Boğazköy halı yıkama, temizliğe ihtiyacınız olduğu her zaman size yardımcı olmaktadır.

Boğazköy Halı Yıkama
Boğazköy Halı Yıkama

Boğazköy Halı Yıkama: Sağlık Bakımından Halı Yıkamanın Önemi

Bir evin olmazsa olmazlarından biri olan halılar her zaman çok önemli bir yere sahip olup; tüm evlerin vazgeçilmez eşyalarının başında gelmektedir. Ancak halılar düzenli olarak ve derinlemesine temizliği yapılmaması durumunda sağlık bakımından büyük tehditlerde bulunmaktadır. Çevrede oluşan toz ve kirler halıların yüzeylerinde toplanmaktadır. Bu kirler zaman içinde havların dip kısımlarına yerleşmektedir.

Diplerde biriken kirler; bakteri oluşumuna neden olmakta ve daha sonra bu bakteriler her geçen gün daha fazla çoğalmaktadır. Bakteriler enfeksiyon ve çeşitli hastalıkların habercisi olarak özellikle çocukların çok daha çabuk hastalanmasına neden olmaktadır. Bu hastalıklardan korunmak için yapılması gereken en önemli nokta; halıların güvenli ve kaliteli bir şekilde yıkanması olacaktır. Çünkü bu bakteriler halıların süpürülmesi ya da silinmesi ile yok olmaz.

Süpürmek ve silmek havların dip kısımlarına ulaşmadığı için kirler orada kalacaktır. Boğazköy halı yıkama hizmetleri veren firmamız en güvenilir olduğunu tertemiz yapmış olduğu halılarınız sayesinde kanıtlamaktadır. Siz de kaliteli ve güvenli halı yıkama hizmetleri almak isterseniz; zaman kaybetmeden firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Boğazköy Halı Yıkama Hizmetlerinde Profesyonel Yardım

Genel olarak halılar hem sağlık bakımından hem de temizlik konusunda yılda en az iki defa yıkanması gerekmektedir. Ancak halılarınızı yıkama işlemleri çok zor ve zaman isteyen zahmetli işlerin başında yer almaktadır. Bu nedenle yıkama işlemleri için kesinlikle uzman kişilerden yardım almak en doğru karar olacaktır. Halılarınızı yıkatmaya karar verdiğiniz zaman hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilir ve irtibata geçebilirsiniz. Çok uzun yıllar halı yıkama sektöründe yer alan Boğazköy halı yıkama firmamız kaliteli ve güvenli hizmetleri ile en fazla tercih edilen firma olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Diğer firmalar arasında farkını koruyan Boğazköy halı yıkama, her zaman lider konumda yer almaktadır. Sunmuş olduğu kaliteli hizmetler doğrultusunda firmamız güvenilirliğini korumaktadır. İşinin ehli olmuş profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik makineler ile en inatçı halı kirleri bile tertemiz olmaktadır.

Halı Yıkama İşlemlerinde Türlerine Ayırma

Günlük yaşamanın vazgeçilmez eşyası olan halılar çok eski yıllardan bu zamana kadar farklı dokuma tarzları ile çeşitlere ayrılmaktadır. Halılar dokuma ipliklerinin özellikler ve dokuma işlemlerine göre birbirinden daha farklı olmaktadır. Makine halısı, el dokuma halı, tuffing halı, pelüş halı, shaggy halı, patcwork halı, deri halı, modern halı, klasik halı, coastal halı, vintage halı ve daha pek çok değişik halı türleri bulunmaktadır. Kullanım alanlarına da göre değişen halıların boyutları da farklı olmaktadır. Tüm halı çeşitleri ve özelliklerine göre özel yıkama işlemleri uygulayan Boğazköy halı yıkama firmamız sektöründe bulunan firmalar arasında kaliteli ve güvenli hizmetleri ile adından söz ettirmektedir.

Güvenilir Halı Yıkama İşlemleri

Halılar gün boyu üzerinde çok fazla dolaşılan eşyalar olduğundan dolayı en çabuk ve en fazla kirlenen eşyalardır. Halı yıkama işlemleri için hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız her geçen bünyesinde çok daha hızlı büyümekte ve gelişmektedir. Halılarınızı yıkatmak istediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilir en kısa süre içinde halılarınız detaylı bir şekilde temizlenerek sizlere teslim edilmektedir. Boğazköy halı yıkama işlemleri en güvenli şekilde yapan ekimiz kendi halıları gibi ilk gün alınmış gibi sizlere teslim edecektir. Halı yıkama işlemler zahmetli olduğu kadar zor olmaktadır. İşte halı yıkama aşamaları;

1) Teslim Alma Aşaması:

Halılarınızı yıkatmak için firmamız ile iletişime geçtikten hemen sonra uzman ekibimiz sizlerin talebiyle adresinize gelerek halılarınızı teslim almaktadır. Yıkanması gereken halılar teslim alınırken size halıların sayısının, fiyat bilgilerinin ve ne zaman teslim edileceği yazılı olan makbuz verilmektedir. Bu makbuz sizlerin konu hakkında bilgilenmenizi sağlayan bilgi formudur. Ayrıca makbuz üzerinde bulunan numara yıkanacak olan size ait halıların arkasına etiketler halinde yapıştırılmaktadır. Bunun sebebi ise yıkanmaya gider diğer kişilerin halıları ile karışmamasını sağlamaktır. Halılar sizden teslim alındıktan sonra en güzel şekilde ve en kısa süre içinde yıkanması için fabrikaya getirilmektedir.

2) Halıların Ayrıştırması Aşaması:

Fabrikaya gelen halılar özelliklerine, türlerine ve cinslerine göre ayrılmaktadır. Bu işlemin amacı halıların kendi özelliklerine göre en uygun şekilde yıkanması ve zarar görmemesini sağlamaktır. Çünkü halıların dokuma iplikleri kendi türlerine göre farklı olmaları halıların özelliklerini birbirinden ayrılmasına neden olmaktadır. Farklı türlerde olan halılar kendi cinsleri ile birlikte farklı yöntemler ile yıkanmaktadır. Bazı halılar sıcak suya dayanıklı olurken bazı halılar narin ve renkli olmasından dolayı yüksek sıcaklık renklerin bozulmasına ya da halıların zarar görmesine neden olmaktadır. Boğazköy halı yıkama ayrıştırma aşaması sayesinde halıların en güvenli şekilde hiçbir zarar görmeden itina ile yıkanmaktadır.

3) Toz Alma Aşaması:

Halılar ayrıştırıldıktan sonra türlerine göre toz alma odalarına alınmaktadır. Toz alma odalarında halılar yüksek vakumlu sanayi tip makineler ile halı diplerinde oluşan tozlar ve kirler çekilmektedir. Ayrıca dövme işlemi de uygulanan halıların yıkama esnasında çamurlaşma gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmaması sağlanmaktadır. Bu işlemler sayesinde halıların dip kısımlarında yer edinmiş toz ya da kirlerden arındırılmış olunacaktır. Toz alma aşaması bittikten sonra diğer aşama geçmek mümkün olacaktır.

4) Leke Tespit Aşaması:

Toz alma işlemi biten halılar kontrol odalarında leke tespitine tabii tutulmaktadır. Bu aşamanın amacı halı üzerinde bulunan inatçı lekelerin üzerine özel leke çıkarıcı deterjanlar sürülerek; lekelerin daha kolay ve kesin çıkmasını sağlamaktır. Böylece halılarınız çok daha kısa sürede kolay bir şekilde temizlenecektir.

5) Havuzda Bekletme Aşaması:

Genel olarak halılar çok fazla kirlenen eşyalar olduğundan; kirlerin yıkanması biraz fazla zaman alır ve çok daha zor olmaktadır. Bu zorluğu daha kolay bir hale getirmek için Boğazköy halı yıkama kimyasal havuzda bekletme aşamasından geçmektedir. Havuz içine bırakılan halılar belirli bir süre burada kalırlar ve kirlerin yumuşaması sağlanmaktadır. Havuzda suyun içinde bekleyen halıların üzerinde yumuşayan kirler zorlanmadan daha kolay bir şekilde çıkacaktır. En son ve en doğru teknikler ile hizmetlerini veren firmamız; tüm halı üzerinde bulunan kirlerin halıya zarar vermede yok olmasına yardımcı olmaktadır.

6) Halı Yıkama Aşaması:

Havuz içinde bekletilen halılar alınarak halı yıkama odalarına getirilmektedir. Yıkama odalarına gelen halılar özelliklerine ya da türlerine gör özel işlemlerden geçmektedir. Çünkü halıların dokuma iplikleri birbirinden farklı olması yıkama yöntemlerinin de farklı olması demektir. Aksi durumda halılar tek yöntem ile yıkanması halılara çok daha fazla zarar verecektir.

Burada halılar profesyonel ekibimiz tarafından en son sistem teknolojik makineler ile el değmeden özenle yıkanmaktadır. Yıkama işlemleri sırasında kesinlikle sağlığa zarar vermeyen; Sağlık Bakanlığı onaylı bitkisel özel anti bakteriyel deterjanlar kullanılmaktadır. Bu sayede halılarınız üzerinde kimyasal deterjan atıkları olmaz ve güven içinde kullanmanız sağlanmaktadır. Makinelerde tek tek yıkanan halılar uzman personelimizin gözetimi altında itina ile yıkama işlemleri tamamlanmaktadır.

7) Halı Durulama Aşaması:

Özel teknikler ile özenle yıkanan halılarınızın deterjanlardan arındırılması için durulanması gerekmektedir. Bunun için halılar durulama aşaması için bol bol sularla durulanmaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde halıların içinde ya da yüzeylerinde deterjan kalıntısı kalmadan; tertemiz olması sağlanmaktadır. Deterjan kalıntısı kalan halılar zaman içinde kötü kokulara ve halıların renklerinin daha soluk görünmesine neden olmaktadır. Boğazköy halı yıkama firmasında güven içinde yıkanan halılarda kesinlikle bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalmazsınız.

8) Halı Sıkma Aşaması:

Halı yıkama odalarında yıkama işlemleri biten halılar sırasıyla alınarak rulo haline getirilir. Boru tipi santrafüj halı sıkma makinesinin içine tek tek rulo olarak bırakılmaktadır. Bu makineler sayesinde halıların içinde bulunan suyun yaklaşık olarak yüzde 96’sından arındırılır. Böylece kuruma işlemleri çabuk olur. Üstelik içerisinde kalan sulardan dolayı leke kalma sorunları da oluşmaz.

9) Halı Kurutma Aşaması:

Sıkma odasından çıkan halılar tek tek alınarak kurutma alanlarına alınmaktadır. Boğazköy halı yıkama kurutma aşaması sırasında kapalı alanda halılar özel klimalarla tek tek kurutulmaktadır. Güneş görmeyen alanlarda halıların renklerinde solma ya da dışarıdan gelecek her tür tozdan korunması sağlanmaktadır. Özenle kurutma işlemleri tamamlanması sağlanan halılar cinslerine göre kurutma işlemleri yapılmaktadır.

10) Hav Alma ve Kalite Kontrol Aşaması:

İşinde uzman ekibimizce özenle yıkama işlemleri tamamlanan halıların kurumasından sonra hav alma işlemleri yapılmaktadır. Hav alma işlemi halıların tüylerinin taranması işlemidir. Bu işlemler için halılar hav alma makinelerinde geçirilerek tüy yatımına doğru taranmaktadır. Ayrıca makinelerde hav tarama işlemi yapılırken kalite kontrol işlemi de yapılmaktadır.

11) Kalite Kontrol Aşaması:

Kalite kontrol aşamasının amacı son kontroller yapılarak leke tespiti yapılmasıdır. Halıların yıkama işlemleri sırasında leke kalıp kalmadığı burada belirlenir. Bununla birlikte kontrol edilen ve işlemden sorunsuz geçen halılarda diğer aşamaya geçilir. Ancak lekeli olan halılar var ise tekrar halı yıkama işlemleri yapılması için başa dönmektedir. Boğazköy halı yıkama firmamız her zaman kaliteli ve güvenli hizmetleri ile adını duyuran bir firmadır. Bu nedenle kesinlikle yeterli temizliğe ulaşmayan halıları müşterilerine teslim etmez.

Çünkü Boğazköy halı yıkama için müşterilerimizin aldığı hizmetlerden dolayı memnuniyeti büyük öneme sahiptir. Kaliteli ve güvenli hizmetler için vakit kaybetmeden Boğazköy halı yıkama firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Aradığınız güvenilir en doğru halı yıkama adresi firmamızdan geçmektedir.

12) Halı Paketleme Aşaması:

Kalite kontrol aşamasından sorunsuz olarak geçen halılar son olarak paketleme odalarına alınmaktadır. Burada halılar özel sağlığa zarar vermeyen parfümler ile titizlikle parfümlenerek çok daha güzel kokması sağlanmaktadır. Ardından halılar stretil ambalajlarla paketlenmektedir. Tek tek özenle paketlenen halılar teslimat işlemlerin gerçekleşmesi bu bölüme teslim edilmektedir. Halılar Boğazköy halı yıkama fabrikamızdan tertemiz ve ilk günkü halini geri kazanır. Boğazköy halı yıkama firmamız için müşterilerimizin mutlu olması ve zahmetlerin boşa olmadığını görmelerini sağlamak önceliklidir. Güvenin çok zor olduğu günümüzde firmamıza güvenin gün geçtikçe artması, çok doğru işler yaptığımızın kanıtıdır.

13) Teslimat Aşaması:

En son aşama olan teslimat aşamasında halılarınız Boğazköy halı yıkama fabrikamızdan alınarak adresinize gönderilmektedir. Güler yüzlü ekibimiz verdiği gün ve saatte halılarınızı size ücretsiz servis araçlarımızla teslim eder. Üstelik hijyenik ortamda sağlığa hiçbir zarar vermeyen özel ürünler ve teknolojik makinelerle, el değmeden yıkanır. Sizde halılarınızı teslim aldıktan sonra hem daha temiz ve ilk gün alındığı gibi olduğunu göreceksiniz. Boğazköy halı yıkama, sağladığı kaliteli hizmetler ve uzman güler yüzlü ekibimizle verdiğiniz en doğru karardır. Bizimle çalıştığınıza kesinlikle pişman olmayacak ve almış olduğunuz tüm hizmetlerden memnun kalacağınızın garantisini veririz.

Kaliteli ve Güvenli Halı Yıkama Hizmetleri İçin

Halı yıkama işlemleri çok zor olmasının yanı sıra çok fazla zaman isteyen zahmetli bir iştir. Bununla birlikte halı temizliği kışın daha da zordur. Özellikle kış aylarında halıların istenmeyen şekilde kirlenmesi sonrasında yıkanması gerekir. Ancak soğuk kış aylarında halılar çok daha geç kuruyacağından dolayı biraz daha fazla zaman istemektedir. Ancak bu durum Boğazköy halı yıkama hizmetleri sunan firmamız için geçerli değildir. Üstelik dört mevsim halı temizliği sağlayan firmamız, halılarınızı söz verdiği sürede size teslim etmektedir. Siz sadece ihtiyacınız olduğunda firmamız ile irtibata geçin ve halılarınızı güven içinde bizlere teslim edebilirsiniz. Halılarınızın en hızlı şekilde itina ile yıkanacaktır.

Halı Yıkama İşlemlerinde Güvenin Önemi

Gün geçmiyor ki Boğazköy halı yıkama sektörüne başka bir firma daha katılmasın. Son günlerde yaygınlaşan Boğazköy halı yıkama firmalarının hepsine güvenerek, kaliteli hizmetler veriyor demek doğru olmaz. Çünkü özellikle yaz aylarında yapılan büyük temizliklerde halılar kesinlikle yıkanmaktadır. Bunu fırsat bilen işi bilmeyen kişiler merdiven altı bir firma açarak halı yıkama işlemleri vermektedir. Ancak bu işlemler için kesinlikle vasıfsız işten anlamayan kişiler çeşme başlarında gelişi güzel halı yıkamaktadır.

Kötü ortamlarda yapılan işlemler hem sağlık hem de maddi bakımından büyük bir tehlike unsuru olmaktadır. Aynı zamanda kalitesiyle adından söz ettiren Boğazköy halı yıkama, müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir. İşinde uzman ekibimiz halıların türlerine göre özel işlemler uygulamaktadır. Ardından halılarınızın özenle yıkanmasını sağlanırken, hijyenik bir ortamda yıkama işlemleri gerçekleşir.

En Uygun Boğazköy Halı Yıkama Fiyatları

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren firmamıza istediğiniz her an ulaşmanız mümkün olmaktadır. Güvenli ve kaliteli halı yıkamanın adresi olan firmamızla ihtiyacınız olduğu her an iletişime geçebilirsiniz. Boğazköy halı yıkama fiyatları bütçeleri zorlamayan en cazip ve en uygun fiyatlar olmaktadır. Fiyatlar konusunda son derece yardımcı olan firmamız her zaman müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Firmamızda fiyatlar genel olarak halıların özellikleri, türlerine ya da halıların cinslerine göre değişmektedir. Ayrıca halıların çokluk durumuna göre fiyatta indirime gidilerek yardımcı olunmaktadır. Boğazköy halı yıkama firması olarak her zaman müşteri memnuniyeti ilk sırada tutulmaktadır. Boğazköy halı yıkama kalitesi ile tanışmak için bizi arayabilirsiniz: 0 212 876 56 70‬

Beylikdüzü halı yıkama firmaları içinde en iyisi olan Davet Halı Yıkama, Boğazköy halı yıkama servisi Facebook‘ta!

Call Now ButtonBizi Arayın