Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

Büyükçekmece Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama > Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama servisi olarak halı yıkama işleminin zor ve zahmetli bir iş olduğundan dolayı insanlara kolaylık sağlamak adına firmamız tarafından Büyükçekmece halı yıkama hizmeti verilmektedir. Bunun için Büyükçekmece halı yıkama telefon: 0 212 876 56 70 veya 0 537 521 35 85

Büyükçekmece Halı Yıkama
Büyükçekmece Halı Yıkama

Bu hizmet kapsamında her türlü halının temizliğine yer verilmekte olup böylece yaşam alanlarının daha da temiz hale gelmesi amaçlanmaktadır. Aynı zamanda temizlik yapmak hem dikkat hem de titizlik isteyen bir iş olduğundan dolayı özellikle halı yıkama konusunda son derece hassas davranmak gerekir. Sağlanan yıkama hizmeti sayesinde işi Büyükçekmece halı yıkama firması gibi bir uzmana bırakmak daha da avantajlı olacaktır. Bununla birlikte maliyet avantajı da elde edilmekte olup evde yapılacak halı temizliğine kıyasla daha düşük maliyetlerle tertemiz halılara sahip olunabilir. Üstelik bu durum her türde ve ebatta halılar için geçerlidir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Hizmeti

Evlerde ya da diğer alanlarda yer alan halılar her ne kadar dekorasyonların tamamlayıcı parçası olsalar da sürekli kullanıldıklarından dolayı yoğun kir tutarlar. Bu nedenle halıların temizliğinin düzenli aralıklarla Büyükçekmece halı yıkama gibi profesyonel firmalarda yapılması gerekir. Özellikle evlerde oturma odası ve mutfak halıları diğer odalara kıyasla daha çabuk kirlenmektedir. Mutfak halılarında yağ lekelerine de rastlanmakta olup bunların temizliği için ekstra temizlik malzemelerine ihtiyaç duyulabilir. Ancak yanlış malzeme kullanmak halıdaki kir ve lekelerin yanı sıra halının yapısına da zarar verebilir. Bu nedenle temizlik yaparken bazı bilgilere hakim olmak gerekir. Bunlarla uğraşmak yerine her zaman halı temizliğinde bu alanda hizmet veren uzman ve alanında deneyimli firmadan yardım almak avantaj sağlayacaktır.

Halı Yıkama Hizmetinde Profesyonellik;

Büyükçekmece halı yıkama hizmetimiz profesyonel şekilde sunuluyor. Siz de Büyükçekmece halı yıkama hizmetinden en uygun fiyatlarla faydalanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Unutmamalısınız ki, sunduğumuz tüm hizmetlerimiz %100 memnuniyet garantisi altındadır. Büyükçekmece halı yıkama firmamızda sunulan halı yıkama hizmetinde ekibimizin de halılar konusunda uzman olduğunu bilmelisiniz. Büyükçekmece halı yıkama çalışanlarımız yer aldığı her aşamada hem deneyimli hem de işini severek yapıyor. Bu sayede sorunsuz bir şekilde hizmet sunulması da sağlanmış oluyor. Halı yıkamada sunulan profesyonel hizmet tam anlamıyla halılarınızın temizlenmesini de sağlıyor. Güven veren bir hizmet olduğundan, bu alanda sunulan hizmetin profesyonelliğini en iyi şekilde hissedeceksiniz. Memnun kalacağınız bu hizmet için iletişime geçmeniz ve talebinizi sunmanız yeterlidir.

Deneyimli Ekip Üyeleri;

Büyükçekmece halı yıkama fabrikamızdaki deneyimli personel, deneyimli ekip demek, Büyükçekmece halı yıkama hizmeti kapsamında memnun kalacağınız bir hizmet alacaksınız demektir. En iyi şekilde ekibin yıkama konusunda, teslim aşamasında memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Güler yüzlü bir ekip olmasının yanı sıra, çözüm odaklı şekilde çalışma söz konusudur. Sizin için sunulan bu hizmette sorun yaşamadan, herhangi bir problem olmadan halılarınızın en iyi şekilde emin olabilirsiniz. Hem güvenli hem de titiz bir çalışma  ile ekip üyeleri halılarınızın teslim edilmesini sağlayacaktır. Bu hizmetten faydalanarak, güvenli bir şekilde halılarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Büyükçekmece Halı Yıkama

İstanbul genelinde Büyükçekmece halı yıkama ismi ile hizmet veren çok sayıda firma vardır. Ancak her firma istenilen özelliklere sahip olmayabilir. Bu nedenle Büyükçekmece halı yıkama firmaları arasında seçim yaparken bazı özellikleri göz önünde bulundurmakta ve fiyat kalite dengesini en iyi sağlayan firmayı seçmekte yarar vardır.

Öncelikle Büyükçekmece halı yıkama firmaları arasında en iyi halı yıkama firmasını ararken en iyi hizmeti en uygun fiyatlardan sunan firmayı tercih etmek gerekir. Halı fiyatları metrekare üzerinden hesaplanmakta olup halının türüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle halı yıkatmadan önce hangi türde ve ebatlarda halının yıkanacağına emin olmak gerekir. Halı yıkama hizmetinde halıların adresten ücretsiz teslim alınması sayesinde bu belirleme firma çalışanları tarafından da yapılabilir.

Tercih edilecek olan Büyükçekmece halı yıkama firması her türlü halıyı temizleyebilmeli ve sağlığa uygun temizlik ürünleri kullanmalıdır. Genellikle temizlik ürünleri kimyasal içerikli olduğundan dolayı bunlar hem halının yapısına hem de halının kullanıldığı ortamda yaşayan kişilere zarar verebilir. Bu nedenle halı temizlik ürünleri seçerken her zaman dikkatli davranılmalıdır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması

Başta Büyükçekmece olmak üzere tüm il geneline yönelik hizmet veren İstanbul Büyükçekmece halı yıkama firması için temel amaç müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sayede halı yıkama konusunda meydana gelen tüm yenilikler ve gelişmeler hizmet kapsamına dahil edilmektedir. Bunun yanı sıra fiyatlar da her zaman makul seviyelerde tutulmakta olup herkesin kaliteli halı yıkama hizmetinden yararlanması amaçlanır.

Geniş bölgeye hizmet verilmesi sayesinde dileyen herkes Büyükçekmece halı yıkama iletişim bilgileri üzerinden ya da doğrudan firmamıza gelerek görüşme yapabilir. Bu görüşme ile birlikte halıların hangi gün teslim alınacağı, kaç tane halının yıkanacağı ve buna benzer tüm detaylar sonuca bağlanır.

En İyi Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama hizmeti günümüzün en önemli ihtiyaçları olup genellikle insanlar Büyükçekmece halı yıkama firmaları seçimlerinde en uygun fiyatlı ve en güzel temizliği yapan firmalara öncelik verirler. Sağlık açısından da önem taşıyan bu hizmet kapsamında otomatik makineler kullanılmakta olup halılar hijyenik ortamlarda kurutulur ve ilk günkü tertemiz haline getirilir. Her bir halı için bitkisel içerikli şampuanlar kullanılmakta olup yıkama işlemi halının cinsine göre farklılık göstermektedir.

Büyükçekmece halı yıkama hizmeti bünyesinde hizmet veren her bir personel bu alanda gerekli olan tüm tecrübeye ve bilgi birikimine sahiptir. Özellikle leke çıkarma teknikleri, halı fiber bileşenleri ve hizmet kapsamında kullanılan cihazların içeriği personellerin sahip oldukları temel bilgiler arasında yer alır. Büyükçekmece halı yıkama çalışanlarının sahip olduğu özveri ve benzersiz temizleme sistemine sahip firma her zaman öncelikli olarak tercih edilir.

Halı Yıkama Aşamaları

Büyükçekmece halı yıkama fabrikamızda profesyonel halı temizliği kapsamında en yüksek teknolojiye sahip makinelerde kullanılmakta ve bunların her biri işinde deneyimli çalışanlar tarafından kontrol edilmektedir. Davet Halı Yıkama, Büyükçekmece halı yıkama firmamızın konum olarak kolay ulaşılabilir bir noktada bulunması müşteriler açısından avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ücretsiz servis, kurumsal hizmet, garantili yıkama ve hızlı teslimat gibi özelliklere sahip olunması da firmalarda en çok aranan ve beğenilen özellikler arasında yer alır. Bu özelliklerin her biri alınan hizmetin kalitesini biraz daha yükseltmektedir.

Halı temizliğine başlanmadan önce ilk aşamada halılar özel makineler ile süpürülmekte ve bu sayede halının üzerinde bulunan toz, ölü deri, kir ve diğer yabancı maddeler yüzeyden alınmaktadır. Bu sayede bakteriler halıdan uzaklaştırılırken halıların daha temiz bir şekilde yıkanması sağlanır. Halıların yıkanması tamamlandıktan sonra kurutulmasına geçilir ve durulamanın ardından yapılan kurutma halıları kullanıma hazır hale getirir.

Halı Yıkama Detayları

Evet, Büyükçekmece halı yıkama fabrikasında halılarınızın en iyi şekilde ve derinlemesine temizliği yapılıyor. Kullanılan makineler, tercih edilen temizleme ürünleri konusunda memnun kalacağınız şekilde hareket ediliyor. Peki, halılarınızın yıkanması için hangi aşamalar tamamlanıyor? Merak ettiğiniz bu sorunun yanıtı veriliyor. Aşamalar tek tek titiz bir şekilde tamamlanarak memnun kalacağınız bir hizmet almanız sağlanır. Büyükçekmece halı yıkama fabrikasının halı yıkama süreçleri ile ilgili detayları aşağıda verilmiştir.

Teslim Alma

Halının Teslim Alınması: İlk olarak sizden istenen halınızın yıkanması için iletişime geçerek talebinizi sunmanız. Bu durumda direkt olarak halınızın temizliği için Büyükçekmece halı yıkama firmamızın ekip üyelerinin aldığı adrese gelmesi sağlanır. Halı yıkama işleminin gerçekleşmesi için sorularınızı bu aşamada da sorabilirsiniz. Fiyat ya da buna benzer konuda merak ettiklerinizin yanıtlanması sağlanıyor olacak. Büyükçekmece halı yıkama servisimize güvenli bir şekilde halılarınızı teslim edebilirsiniz. Direkt olarak halılarınızı verme aşamasında makbuz talep edebilirsiniz.

Fabrikaya İlk Geliş

Halının Yıkama Merkezine Götürülmesi: Toplanan halılar Büyükçekmece halı yıkama merkezine ulaştırılmaktadır. Bu durumda direkt olarak halılar sınıflandırılmaktadır. Davet halı yıkama servisi çalışanlarının halıları araçtan indirmesinden sonra görevleri biter. Bu aşamadan sonra alanında uzman olan kişilerin görev alması sağlanmaktadır. Halınızın halım türlerine göre sınıflandırıldığı aşamada bırakılması sağlanmaktadır. Halıların türüne göre izlenen aşamalarla halılarınızın herhangi bir şekilde yıkama aşamasında zarar görmesi söz konusu değildir.

Süpürme İşlemi

Halının Süpürülmesi: Halının tam anlamıyla havlardan temizlenmesi, Davet halı yıkama fabrikamızdaki ustaların halıyı süpürmesi ile olacak. Süpürme aşaması son derece önemlidir. Süpürme işleminin gerçekleşmesi için Davet halı yıkama fabrikamızdaki ustalarımız halıları özel bir alana götürür. Süpürür ve direkt olarak bu alanda halıların lekelerinin tespit edilmesi de sağlanır. Lekelere özel bir uygulama gerekmesi durumunda önceden belirlenmesi de söz konusu olacaktır.

Yıkama Evresi

Halının Yıkanması: Evet, bu işlem Davet halı yıkama firmamızdaki işlemin en önemli aşamadır. Lekelerden arınması, halının en iyi şeklide temizlenmesi gibi tüm aşamalar burada gerçekleşmektedir. Sorun yaşamadan halınızın temizlenmesi sağlanmaktadır. Halınızın titiz bir şekilde temizlenmesi için kullanılan temizleme ürünlerine de dikkat edilmektedir. Halı temizleme ürünleri için mümkün olduğunca bitkisel ürünler tercih edilmektedir. Davet halı yıkama farkı ile sunulan hizmet sayesinde halılarınızın yıkama işlemi ile yıpranmasının da önüne geçilmektedir. Sorun yaşamadan halınızın temizliği sağlanmaktadır. Bu nedenle son derece güvenli hizmetimizde faydalanabilirsiniz. Durulama aşamasının da en iyi şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Bununla birlikte halı suyla güzelce yıkanmaktadır. Halının, temizleme ürünlerinden arınması sağlıklı bir temizlik için önemlidir. Bu göz önünde bulundurularak temizliğin en iyi şekilde gerçekleşmesi sağlamaktayız.

Durulama

Halının Sudan Arındırılması: Büyükçekmece halı yıkama fabrikasına teslim edilen halınız en iyi şekilde yıkanmakta ve durulanmaktadır. Üstelik bu aşamada halının, yıkama esnasında tuttuğu suyu tamamen çeker. Suyun tamamen halıdan arındırılması gerekmektedir. Ayrıca halının sıkılması için yüksek devire sahip makine kullanılmaktadır. Halı rulo halinde makineye yerleştirilmektedir. Sonrasında ise direkt olarak makinede yaklaşık 10 dakika sıkılmaktadır. Bu aşamada dahi Davet halı yıkama fabrikamızdaki çalışanlarımızın yakından takibi söz konusudur. Direkt olarak halının bu aşamada da güvenliği sağlanmaktadır. Halının bu işlemden sonra neredeyse %98 oranında sudan arındırılması sağlanmaktadır. Bununla birlikte güvenli bir şekilde halınızın bu aşaması da tamamlanmaktadır.

Kurutma

Halının Kurutulması: Halının tamamen havalandırılması, herhangi bir şekilde nemli kalmaması açısından önemli bir aşamadır. Bunun için kalının kapalı bir alanda kurutulması sağlanır. Halının bu aşamada toz almaması için de gereken özen gösterilmektedir. Hem güvenli hem de profesyonel şekilde kurutma işleminin gerçekleşmesi sağlanıyor olacak.

Paketleme

Halının Paketlenmesi: Paketleme işlemi için de gereken özen gösterilmektedir. Bu aşamada halı rulo halindedir. Paketleme işlemi için kullanılan ürünlerin bir taraftan ağızlarının açık bırakılmasına özen gösterilmektedir. Bu durumda herhangi bir şekilde halının paketlenmesi sonrasında halıda kokma durumunun olmasının da önüne geçilmektedir. En iyi şekilde halı temizliğinin sağlanması mümkündür. Bunu değerlendirip, direkt olarak paketleme işlemi sonrasında ki aşamaya geçmesi sağlanmaktadır.

Teslimat

Halının Teslimi: Halının teslim edilmesi için halı hazır hale getirilmektedir. Ardından teslim için uygun zaman diliminin sizin için de belirlenmesi ile direkt olarak alınan adrese teslim edilmesi sağlanır. Ardından halınızın adresinize teslimi sırasında ödemenizi ister nakit ister kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenin tamamlanması, makbuz alınması ile halıların teslim edilmesi sağlanır. Güvenli bir şekilde Davet halı yıkama ücretsiz servisi ile adresinize getirilen halılarınızı teslim aldıktan sonra kontrol edebilirsiniz.

Yukarıda verilen aşamaların tamamlanması durumunda halı yıkama hizmetimizde ki kurumsallığı hissedeceksiniz. Hem güvenli hem de titiz bir şeklide gerçekleşecek olan bu hizmetten memnun kalacaksınız.

Dilediğiniz zaman Davet halı yıkama çağrı merkezi ile iletişime geçerek bu alanda bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz gün ve saat için halı yıkama hizmeti talep edebilirsiniz. Üstelik sorunsuz sağlanan bu hizmet sayesinde, dilediğiniz zaman halılarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Değerlendirin ve iletişime geçerek halılarınızın profesyonel şekilde temizlenmesini talep edin.

Büyükçekmece Halı Yıkama İle Lekelere Kesin Çözüm

Halılarda bazı lekeler inatçı olarak tabir edilmektedir. Aynı zamanda bunların çıkarılması için ekstra yöntemlere ihtiyaç duyulmaktdır. Özellikle çikolata, yağ ve şarap lekeleri bu kategoride yer alan lekeler arasındadır.

Bu ve buna benzer lekelerin çıkarılması için özel olarak formül leke çıkarıcı ürünlere ve bunları uygulayacak düzeyde ekipmana ihtiyaç duyulmaktadır. Aynı zamanda leke çıkarma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi sahibi olunması da hem halı temizliği hem de müşteri memnuniyetin açısından son derece önemlidir. Büyükçekmece halı yıkama fabrikamızdaki güçlü ve en son teknolojiye sahip makinelerin kullanılması sayesinde halılarda herhangi bir leke bırakılmamakta olup sağlanan her halı temizliği işlemi Davet halı yıkama garantisi altındadır. Davet Halı Yıkama personellerinin her türlü leke çeşidi ile ilgili deneyim sahibi olması da işlerin daha kolay bir hal almasını sağlamaktadır.

Lekelere Özel Temizleme Ürünleri;

Davet halı yıkama firmamızda lekelerin en iyi şekilde temizlenmesi için bir takım özel ürünler kullanılmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin bitkisel olması da sağlık ve halının uzun ömürlü olması için önemlidir. Sebebi ise halınıza herhangi bir zarar vermenin önüne geçmektir. Halıda leke tespitinin ardından gereken ürünler belirlenmektedir. Bununla birlikte lekeye gereken müdahale başlamaktadır. Bununla birlikte kısa sürede halıdaki leke sorunun çözülmesiyle genel yıkama aşamasına geçilmektedir. Sorun yaşamadan halınızı teslim almanız için herhangi bir leke olmamasına özen gösterilmektedir. Güvenli şekilde lekelerinin çıkarılacağından emin olarak Davet halı yıkama firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Lekelerin temizlenmesi sonrasında tekrar tekrar kontroller yapılacaktır. Halınızın tam anlamıyla temizlenerek teslim edilmesi için gereken özen gösterilecektir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatları

Davet halı yıkama fiyatları halının türüne ve ebatlarına göre farklılık gösterir. Bu nedenle fiyatla ilgili net bilgi için Davet Halı Yıkama ile telefonla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca makine halıları en uygun fiyatlı halı grubudur. Bununla birlikte en pahalı yıkama hizmeti ise, özel dokuma halılar için geçerlidir. Çoğu insan firma seçiminde kaliteden önce halı yıkama fiyatlarına göre karar vermektedir. Ancak her uygun fiyatlı olan Davet halı yıkama firmamız yüksek kalitede hizmet vermemektedir. Bu nedenle firma tercih ederken fiyat ve kalite oranını en iyi sağlayana öncelik verilmelidir.

Halı Yıkama İndirimli Fiyatlar;

Davet halı yıkama fiyatları piyasaya oranla son derece uygundur. Bazı zamanlarda yaptığımız indirim kampanyalarıyla da olumlu geri dönüşler almaktayız. Aynı zamanda fiyatlarımızı piyasaya göre belirlemenin ötesinde, müşteri memnuniyetini sağlayamaya da özen gösteriyoruz. Bu sayede halıların yıkanmasında hem kaliteli hizmet hem de uygun ödemelerin yapılması sağlanmaktadır.

Değerlendirmenizi yaparak son derece uygun ödemelerle en iyi şekilde halı temizliğinin yapılmasını talep edebilirsiniz. Güven veren bu hizmet ve indirimleri değerlendirin, Büyükçekmece halı yıkama farkı ile halılarınızın temizlenmesini sağlayın. Anında iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. Bununla birlikte firmamızın halı yıkama fiyatlarını piyasaya göre değerlendirebilirsiniz. Fiyat konusunda halı türünün de etkili olduğunu unutmamalısınız.

Neden Büyükçekmece Halı Yıkama?

Büyükçekmece halı yıkama tarafından sunulan halı yıkama hizmeti yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflidir. Bu nedenle Davet halı yıkama firması her zaman fark yaratmaktadır. Ayrıca yıkanan her halı için özel koruyucular ve deodorantlar kullanılmaktadır. Bununla birlikte müşterilerin memnuniyet düzeyi daha da artmaktadır. Aynı zamanda bazı müşterilerin hizmet talebi aciliyet gösterdiğinde bu durum dikkate alınmaktadır. Bununla birlikte halı yıkama işlemi belirtilenden daha kısa sürede bitirilmektedir.

Her bir temizlik için ücretler önceden yapılan görüşme ile belirlenmektedir. Aynı zamanda müşterilerden bunun dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca yıkama ücretleri önceden yapılan görüşme ile belirlenmektedir. Aynı zamanda müşterilerden bunun dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Tüm işlemler Büyükçekmece halı yıkama firmaları içinde tavsiye edilen Davet Halı Yıkama tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylece halılar her zaman tertemiz ve evler her zaman daha ferah olacaktır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Servis Güzergahlarımız

 • 19 Mayıs Halı Yıkama
 • Ahmediye Halı Yıkama
 • Alkent 2000 Halı Yıkama
 • Atatürk Halı Yıkama
 • Bahçelievler Halı Yıkama
 • Celaliye Halı Yıkama
 • Cumhuriyet Halı Yıkama
 • Çakmaklı Halı Yıkama
 • Dizdariye Halı Yıkama
 • Ekinoba Halı Yıkama
 • Fatih Halı Yıkama
 • Güzelce Halı Yıkama
 • Hürriyet Halı Yıkama
 • Kamiloba Halı Yıkama
 • Karaağaç Halı Yıkama
 • Kumburgaz Halı Yıkama
 • Mimaroba Halı Yıkama
 • Mimarsinan Halı Yıkama
 • Murat Çesme Halı Yıkama
 • Pınartepe Halı Yıkama
 • Sinanoba Halı Yıkama
 • Türkoba Halı Yıkama
 • Ulus Halı Yıkama
 • Yenimahalle Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama merkezli Davet Halı Yıkama, Büyükçekmece halı yıkama firmamızı Instagram‘da da Takip Edin!

Call Now ButtonBizi Arayın