Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

Evde Halı Yıkama

Davet Halı Yıkama > Blog > Evde Halı Yıkama
Evde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Evde halı yıkama başlıklı içeriğimizde, ev işleri arasında en zor olan evde halı yıkama ile ilgili püf noktalarına yer verdik. Aynı zamanda Beylikdüzü Halı Yıkama olarak siz müşterilerimize güven, kaliteli hizmet vermekteyiz. Üstelik, sağladığımız temizlik hizmetleri, %100 memnuniyet garantilidir. Bununla birlikte, son teknolojiyi kullanarak halılarınızı yıkıyor ve en hijyenik şekilde teslim ediyoruz.

Evde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Uzman kadromuz ile işini iyi bilen çalışanlar sayesinde güven kazanılmaktadır. Bu sektörde yıllardır tecrübeli olunduğundan müşterilere bu tecrübeleri hissettirmektedir. Her gün ekibi ve ekipmanları geliştirerek bu sektörde hizmet verilmektedir.

Evde Halı Yıkama Nasıl Olur?

Halılarınızı evde yıkamanız için bir ekipmana sahip olmalısınız. Evde halı yıkama için öncelikle geniş bir balkon ya da bahçeye sahip olmanız gerekmektedir.

Evde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?
Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Sonra su temin edebileceğiniz bir hortum yada su kapları olmalıdır. Evde halı yıkama işlemi için güçlü bir fırça ve halı yıkama köpüklerinden de yararlanabilirsiniz. Bütün ekipmanları hazırladıktan sonra halınızı düz zemine bahçenize yada balkonunuza serin sonra halınızı kaplarla yada hortumla ıslatın.

Daha sonra  halı yıkama şampuanınızı yada halı yıkama köpüğünüzü halının üzerine koyarak eliniz ile yada fırça yardımı ile dağıtın köpük yada şampuan 10 dakika şeklinde halılarınızın üzerinde bekleyin.

Bu halılarınızın yumuşamasına ve kirlerin daha kolay çıkmasına avantaj sağlayacaktır. 10 dakika bekledikten sonra fırça yardımı ile halılarınızı iyice fırçalayın daha sonra halılarınızı durulayın ve asın.

Eğer lekeler çok inatçı bir leke ise halı leke şampuanlarınızı lekenin üzerinde daha çok bekletir.

Evde halı temizliği konusunda fikir sahibi değilseniz, ne yapacağınızı bilmiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Firmamız, siz değerli müşterilerin yanındadır. Bunun için, Beylikdüzü halı yıkama olarak firmamıza başvurarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama, halı temizliği konusunda oldukça profesyonel bir firmadır. Güvenli ve kaliteli hizmetleri bir arada sunmaktadır. Firma olarak; potansiyel hedefimiz sizlere en güzel hizmetleri bir arada sunmaktadır. Bu koşulda sizlere en iyi fiyat kalitesini de sağlayan Beylikdüzü halı yıkama olarak faaliyetine devam etmektedir. Halı yıkama sektöründeki iddiamızla modern standartlar kullanarak sizlere en iyi fiyat modelini çıkarmaktayız. Firma olarak vizyonumuz; en iyi fiyat ve en iyi hizmet anlayışıdır. Halıların temizliği ve yıkanması konusunda profesyonel bir halı yıkama firmasına ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayın.

Bizi Facebook‘tan da takip edebilirsiniz!

Call Now ButtonBizi Arayın