Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

Halkalı Halı Yıkama

Davet Halı Yıkama > Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama servisi ile en çok tavsiye edilen halı yıkama firması Davet Halı Yıkama olarak, müşterilerimiz için daima en iyi sonucu verecek, derinlemesine ve sağlık koşullarını da göz önünde bulunduran halı yıkama hizmetleri sağlamaktayız. İşte Halkalı halı yıkama müşteri hizmetleri telefon numaralarımız: 0 212 876 56 70 ya da 0 537 521 35 85

Halkalı Halı Yıkama
Halkalı Halı Yıkama

Halı yıkama sistemimiz mükemmel sonuçlar elde etmek için, çevreye karşı sorumluluğunun bilincindedir. Bununla birlikte sağlığınız için %100 güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda sektördeki deneyimimiz Davet halı yıkama servisi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Her halı ve lekeye aynı işlem uygulanmaz Aynı zamanda Davet Halı Yıkama firmamızda profesyonel ekip arkadaşlarımız, halınızın temizliği için gereken en iyi uygulamaları belirleyecektir. Tecrübemiz ve profesyonelliğimiz, hak ettiğiniz temiz halıyı size ulaştırmak için daima hizmetinizdedir.

Davet halı yıkama servisimizde, sağlığınızı tehlikeye atabilecek hiçbir alt temizlik ürünü kullanmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Halkalı Halı Yıkama İle Sağlıklı Yaşam Alanları

Halılarınızdan çıkan 1 gram halı tozunda; 300 bine yakın mikroorganizma ve yaklaşık 100 milyon mikrop barınmaktadır. Aynı zamanda Davet halı yıkama firmamızda, halılarınızda bulunan bu zararlı mikroorganizmalar tamamen temizlenmektedir.

Usulüne göre yıkanmayan halı kir ve akarlardan arınamaz. Ayrıca yaşam alanlarınızdaki halılar sürekli toz ve mikrop toplar. Yüzeysel temizlikte halıdan uzaklaşmayan bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar ve toz akarları halılarda barınmaktadır. Üstelik periyodik olarak yıkama sağlanmazsa, bunlar çoğalmaya devam eder. Halınız uygun şartlarda, doğru yöntemlerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı müddetçe derinliğine temizlenip, mikroplardan kurtulamaz. Birçok hastalığa ve alerjik reaksiyonlara sebep olur.

Dokusuna uygun yöntem ve makinelerle temizlenmeyen halınız hasara uğrar. Dokusuna uygun yöntem ve makinelerle temizlenmeyen halınız hasara uğrar. Değerli el dokuması halılar, ipek veya makine halıları dikkatsiz temizlendiğinde zarar görür ve ömrü kısalır. Elde veya oto yıkamada basınçlı suyla yıkadığınız halıların tabanı ve bağlantı yerleri hasar görür. Aynı zamanda halı yüzeyinde kırılmalar meydana gelir. Aynı zamanda yine halının sert kıllı fırçalarla ovalanması ve dövülmesi de büyük bir hatadır.

. Elde veya oto yıkamada basınçlı suyla yıkadığınız halıların tabanı ve bağlantı yerleri hasar görür. Aynı zamanda halı yüzeyinde kırılmalar meydana gelir. Aynı zamanda yine halının sert kıllı fırçalarla ovalanması ve dövülmesi de büyük bir hatadır.

Davet halı yıkama firmamızda, yukarıda bahsettiğimiz gibi hiçbir sorunla karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz. Bununla birlikte siz değerli Halkalı sakinlerine Davet Halı Yıkama olarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Halkalı halı yıkama firmamızda temizlediğimiz halınız, dokusu, türü ve diğer özelliklerine göre ayrıştırılmaktadır. Ardından halınızın temizliği için gereken en iyi uygulamalar, profesyonel ekibimizce belirlenmektedir. Bununla birlikte halınız en uygun şartlarda, doğru yöntemlerle dezenfekte edilmektedir. Ardından, barındırdığı bakteri, alerjik mikroorganizmalar, toz akarları ve lekeler temizlenmektedir. Ayrıca Halkalı halı yıkama, Beylikdüzü halı yıkama firmaları arasında en iyi halı yıkama sağlayan Davet Halı Yıkama tarafından sağlanmaktadır.

Halkalı halı temizleme telefon: 0 212 876 56 70 ve 0 537 521 35 85

Davet halı yıkama Facebook

Call Now ButtonBizi Arayın