Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

İslami Usül Halı Yıkama

Davet Halı Yıkama > Blog > İslami Usül Halı Yıkama
İslami Usül Halı Yıkama

İslami usül halı yıkama ile halınız başkalarının halısıyla değil, tek başına yıkanmaktadır. Beylikdüzü Halı Yıkama olarak; İslami usüllere uygun halı yıkama işlemi uygulamaktayız. Beylikdüzü halı yıkama İslami usüllere uygun halı yıkama hizmeti için İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçelere servis vermekteyiz. Bunun için telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İslami Usül Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Bir halı yıkama işleminin İslami usüllere uygun şekilde olabilmesi için halı yıkama esnasında uyguladığımız işlemler şu şekildedir: Öncelikle Beylikdüzü halı yıkama servisi tarafından adresinizden teslim alınan halınız, kısa sürede fabrikamıza getirilmektedir. Beylikdüzü halı yıkama fabrikamızın yıkama bölümünde cinsine göre ayrılan halınız yıkanma öncesi bir takım ön kontrollere tabi tutulmaktadır.

İslam’da temizlik, her Müslüman’ın her zaman ve her koşulda dikkate alması ve sahip çıkması gereken büyük bir değerdir. Ayrıca halıya necis (Pis sayılan şeyler) bulaşırsa, necis olan yere su dökülerek yıkanması gerekir. Bununla birlikte, halıya düşen necis geçinceye kadar su dökülerek arındırılmalıdır. Sonra necis suyu süngerle veya başka bir vasıtayla emdirilmelidir. Bu şekilde necaset giderilir ve iz kalmamasına özen gösterilir. Ancak, şüpheye düşmeniz durumunda bizi arayıp, profesyonel halı yıkama talebinde bulunabilirsiniz. Ardından, sizin belirlediğiniz saatte halınızı alıp, tesisimizde kuralına uygun şekilde yıkamasını sağlayacağız.

İslami Usül Halı Yıkama

İslami Usül Halı Yıkama Nedir?

Örnek olarak halıda bulunan necaset idrar, alkol, kusmuk ya da namaza engel olan halıdaki tüm kirli bölge öncelikle özel bir havuzda yumuşatıyoruz. Ardından yüksek basınçlı su ile yıkanıp, yüksek emiş gücüne sahip vakum makinesi ile suyu çekilmektedir.

Daha sonra yıkama makinesine alınan halınız tek başına, başka hiçbir halıya temas etmeden yıkanır. Yıkama sonrası halınızı alkolsüz esansla parfümlüyoruz. Ardından, halınız Beylikdüzü halı yıkama servisi tarafından sizin arzu ettiğiniz saatte adresinize teslim ediyoruz. İstanbul Avrupa yakası ilçelerinde tüm mahalle ve bölgelere servis hizmetimiz bulunmaktadır. Üstelik, İslami usül halı yıkama hizmeti tüm İstanbul’da sağlanmaktadır. Bunun için çağrı merkezimize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İşte numaralarımız: 0 212 876 56 70

Ayrıca hafta sonu kampanyalarımız için bizi Facebook‘ta da takip edin.

Call Now ButtonBizi Arayın