Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

Yakuplu Halı Yıkama Beylikdüzü

Davet Halı Yıkama > Blog > Yakuplu Halı Yıkama Beylikdüzü
Yakuplu Halı Yıkama Beylikdüzü

Yakuplu halı yıkama Beylikdüzü ve tüm mahallelerinde size en güzel halı yıkama hizmeti sağlıyor. Ev hanımlarının ilk tercihi olan Yakuplu halı yıkama olarak, alınan tüm hizmetler garantimiz kapsamındadır. Bu nedenle memnun kalmadığınız halı yıkama ücretini tarafınıza anında iade ediyoruz.

Yakuplu Halı Yıkama Beylikdüzü’nde En Ucuz Fiyat!..

Halıların evlerdeki en temel eşyaların başında yer aldığını biliyoruz. Bu nedenle evlerimize şık görüntü katmasını istediğimiz halıların, bakımlı ve temiz olmasının da modeli kadar önemli olduğunuz biliyoruz. Yakuplu halı yıkama Beylikdüzü halı yıkama firmaları içinde en çok tavsiye edilen Yakuplu halı yıkama Beylikdüzü servis araçlarımızla halılarınızı yıkama merkezimize getiriyoruz; halılarınızı cinsine, özelliklerine ve yapılarına göre ayrıştırıyoruz. Beylikdüzü Halı Yıkama firmamıza teslim ettiğiniz halılarınıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Bu yüzden her sürecinde özenle çalışıp evlerinize tertemiz olacak şekilde teslim ediyoruz.

Yakuplu Halı Yıkama Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama Beylikdüzü

Halı Yıkama Hizmetinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Evimizin her odasında bulunan ve her an temas ettiğimiz eşyaların en başında halılar gelir. Bundan dolayı, halı temizliği evimizin hijyeni ve sağlığımız adına çok önemlidir. Yakuplu halı yıkama Beylikdüzü tesisimizde yıkama işlemine başlamadan önce halıları cinsine göre ayırmak çok önemlidir. Halılar, yapıları gereği kiri derinliklerinde saklayabilir. Bu nedenle üzerinde kir göstermese bile iç yüzeyi kirli olabilir. Her daim ayak altında olduklarından, ister istemez lekelenme meydana gelmektedir. Ayrıca küçük çocuk sahibi ebeveynlerin anlayabileceği üzere, çocukların kazayla döktüğü yiyecek ve içecek artıkları derin lekelerin oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu lekeleri çıkarmak her zaman kolay olmayacaktır. Yağlı yemekler, çay lekeleri ve meyve sebze lekelerini sıkça karşılaştığımız zorlu lekelere örnek olarak gösterebiliriz.

Toplumumuzda her yemekten sonra ve evimize gelen halılarımıza ayak basan her misafirimiz için hazırlayacağımız ikramların en başında gelen çay çok sevilen içeceklerden biridir. Bu kadar sık içildiğinden özellikle beyaz veya açık renkli halılarda görülen kaçınılmaz lekelerden biri olur. Halıda çay lekesi halının ön ve arka tarafının özenle yıkanmasıyla çıkar ve yıkama merkezinde göstereceğimiz özenle lekelerden eser kalmaz

Yakuplu Yalı Yıkama Beylikdüzü Tesisimizde Kullandığımız Ürünler ve Yöntemleri

Halı yıkama işlemlerinde sıcak su kullanmaktan kaçınıyoruz. Sıcak su kullanımında halınız deforme olabilir veya renklerinde solma ve dokusunda bozulmalar yaşanır. Davet Halı Yıkama Beylikdüzü markası olarak halınızı en bakımlı haliyle size teslim ediyoruz. Bu nedenle tüm yıkamalarda halınızın türüne uygun sıcaklıkta su kullanıyoruz. Bu nedenle su tazyik derecesine de son derece dikkat ediyoruz. Sert yapıya sahip olan halıların bile şiddetli tazyik karşısında ilmiklerinin hasar alma ihtimali vardır. Halınızın deformasyona uğramaması için gereken tüm özeni gösteriyoruz.

Halınız dışarıdan lekeli veya lekesiz de görünse ve hatta her gün tozunu aldığınızı söyleseniz de kir ve tozlar halının en derinlerine kadar iner. Bu yüzden yıkama merkezimize teslim edilen halılarda halı yıkama işlemi gerçekleştirmeden önce toz alma işlemi yapıyoruz. Halı yıkama kadar önemli olan bir diğer nokta halıların durulanmasıdır. Halıları çok iyi şekilde durulamak gerekir. Eğer halılar iyi şekilde durulanmazsa içerisinde deterjan, sabun ve diğer çeşitli kimyasal maddelerden kalıntılar barındıracaktır ve bunlar zamanla halınızın yıpranmasına neden olur. Halılarınızı uzun süre kullanabilmeniz için en iyi şekilde durulanıp durulanmadığına dikkat ediyoruz. Daha sonra tüm kontroller yapıldıktan sonra Yakuplu halı yıkama Beylikdüzü servisimizle teslim ediyoruz.

Yakuplu Halı Yıkama Beylikdüzü ve İstanbul’da Antibakteriyel Halı Yıkama

Halı yıkamada en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de kullanılan temizlik maddesinin yapısıdır. Zorlu lekelerin dışında halılara vücuttan da ölü deri tozları dökülmektedir. Dökülen bu deri tozları, halınızda gözle görülemeyecek mikroorganizmaların, bakterilerin ve mikropların oluşmasına neden olur. Bu mikroorganizmalar halınızın en derin kısımlarına yerleşir ve düzenli temizlik yapılmadığı takdirde hem sağlığınızı etkileyip hem de halınızın kullanım ömrünü kısaltır. Mikroorganizmaları yok etmek için halı temizleme yaparken kullanılan deterjan, sabun ve diğer çeşitli kimyasal maddelerin mikrop ve bakterilere karşı anti bakteriyel özellikli olması halınızın hijyeni ve sizlerin sağlığı için oldukça önemlidir. Bu nedenle Yakuplu halı yıkama Beylikdüzü tesisimizde halıları temizlerken aynı zamanda kullanılan kimyasal maddelerin yapısına da özen gösteriyoruz.

Halınızın ömrünü uzatmak ve halılarınızı temiz tutup kendi sağlığınız için halı temizliğine dikkat etmelisiniz. Bunun için rutin aralıklarla ve düzenli bir şekilde halıları Yakuplu halı yıkama Beylikdüzü merkezimize göndermek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır?

Halıların evimizin her odasında bulunan ve bizi soğuktan korumanın yanı sıra başka özellikleri de bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise, deseni ve modeliyle zevkimizi gösteren en önemli eşyalardan biri olmasıdır. Evimizin zeminini kaplar ve en çok kullandığımız eşyaların başında gelir. Her ne kadar dikkat etsek de halının ilmekleri arasına giren kir ve tozlar olmaktadır. Bu nedenle bu tür mikroorganizmalardan kurtulmanız için profesyonel bir destek almanız gerekiyor. Halılarınızı güvenilir halı yıkamanın adresi Yakuplu halı yıkama Beylikdüzü firmamıza göndererek etkili temizlik sağlayabilirsiniz.

Kullandığınız halınızı cinsine, yapısına ve özelliğine göre ayrıştırıyoruz. Daha sonra kaliteli kimyasal maddeler, makineler ve özverili ekiplerimizle profesyonel yıkama hizmeti sağlıyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte halı yıkama makineleri kullanarak uygun fiyatlarla hizmet veren firmamıza halılarınızı teslim edebilirsiniz. Böylece hem detaylı bir temizlik elde eder hem de kendinize vakit ayırabilirsiniz. Makinelerle halı yıkama işlemi sayesinde kendi yıkayacağınızdan daha uygun maliyetle daha ucuz temizliği elde edebilirsiniz.

Yakuplu Halı Yıkama Beylikdüzü İlçesinde Tüm Bölgelere Ücretsiz Servis

Beylikdüzü Davet Halı Yıkama firmamızın ücretsiz servisi ile halınızı kapınızdan alıyoruz. Daha sonra gerekli temizliği sağlayıp, size teslim ediyoruz. Halılarınızı kir durumuna, hassaslığına, büyüklüğüne göre farklı fiyatlandırıyoruz. Daha sonra yıkama yapacağımız halılarınızın fiyatını söylüyoruz. Fiyat onayı aldıktan sonra halınızı yıkıyoruz. Derinlemesine temizlik hizmeti veren firmamızda halılarınızın her birine farklı işlem uyguluyoruz. Bu nedenle istediğiniz temizliği sağladıktan sonra halınızı size teslim ediyoruz. Kuruyan halılar tekrar kirlenmesin diye hemen ambalajlıyoruz. Ardından size belirtilen sürede teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz, bölgelerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için Yakuplu halı yıkama Beylikdüzü telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

En çok tavsiye edilen Yakuplu halı yıkama Beylikdüzü Facebook‘ta.

Call Now ButtonBizi Arayın