Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

Beylikdüzü Halı Yıkama Servisi Başladı!

Davet Halı Yıkama > Blog > Beylikdüzü Halı Yıkama Servisi Başladı!
Beylikdüzü Halı Yıkama Servisi Başladı!

Beylikdüzü halı yıkama firmaları arasında ev hanımları tarafından en iyi halı yıkama firması olarak tavsiye edilen Davet Halı Yıkama, Beylikdüzü’nde tüm mahallelere ücretsiz servis hizmeti ile haftanın yedi günü en iyi halı yıkama hizmeti veriyor. Aynı zamanda Beylikdüzü Halı Yıkama servisi size bir telefon kadar yakın!..

Beylikdüzü Halı Yıkama Servisi Başladı!
Beylikdüzü Halı Yıkama Servisi Başladı!

Halı, stor, zebra perde yıkama hizmetlerini Beylikdüzü halı yıkama firmalarına göre uygun fiyatları ile sağlıyoruz. Aynı zamanda Beylikdüzü halı yıkama, son sistem halı yıkama makineleriyle donatılan tesisinde profesyonel hizmet veriyor. Halı yıkama ve diğer temizlik ihtiyaçlarınızda Beylikdüzü halı yıkama firmamızı arayabilirsiniz. Bununla birlikte %100 memnuniyet garantili halı yıkama yapan Beylikdüzü halı yıkama telefonu: 0 537 521 35 85

Beylikdüzü Halı Yıkama Servisi İle Kısaca Beylikdüzü

Beylikdüzü, İstanbul’un batıya doğru yer alan ilçelerindendir. Beylikdüzü’nün güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt yer almaktadır. Bununla birlikte, Beylikdüzü yüzölçümü ise, 36 km² alandan oluşmaktadır.

Beylikdüzü İstanbul’un gecekondu yapılaşması çok düşük olan ilçeleri arasındadır. Aynı zamanda Beylikdüzü, toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca ilçede belediyenin yaptığı araştırmaya göre, yaşayanların %40’ından fazlası üniversite mezunudur. Ayrıca, Beylikdüzü İstanbul’un en kozmopolit ilçelerinden biridir. Üstelik bu özelliği bir Türkiye mozaiği gibidir. Aynı zamanda ilçede hatırı sayılı sayıda yabancı uyruklu da ikamet etmektedir. Beylikdüzü ilçesi kişi başına 10M²’yi aşan yeşil alanları ile bir Avrupa kenti standartındadır.

Beylikdüzü ilçesinin hemen hemen her sokağı ve caddesinde simetrik aralıklarla ağaçlar bulunmaktadır. Geniş caddeleri, bulvarları, kaldırımları ve yeşil alanları ile Beylilkdüzü İstanbul’un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil etmektedir. Beylikdüzü daha da yeşilleşmeye devam etmektedir. Cumhuriyet Mahallesi ve Adnan Kahveci Mahallesi arasında kalan bölgede Beylikdüzü Yaşam Vadisi adında bir yeşil alan yer almaktadır. Aynı zamanda bu alan sahile kadar uzanmaktadır. Üstelik bu vadi, İstanbul’daki ilk Yaşam Vadisi olma özelliğine sahiptir. Kumkapı’da bulunan İstanbul Su Ürünleri Hali, Beylikdüzü ilçesi Gürpınar sahiline taşınmıştır. Ayrıca Davet Halı Yıkama güvencesi ile Beylikdüzü halı yıkama servisi de bulunmaktadır.

Beylikdüzü halı yıkama, bir Davet Halı Yıkama hizmetidir. Bizi Facebook‘ta da takip edin.

Beylikdüzü tarihçesi kaynağı: https://tr.wikipedia.org/wiki/Beylikd%C3%BCz%C3%BC

Bir cevap yazın

Call Now ButtonBizi Arayın