Ülke/Şehir :
Yakuplu Merkez Mh. 208. Sk. NO: 23/1 Beylikdüzü / İstanbul
Email :
info@davethaliyikama.com
Telefon :
0 212 876 56 70

İstanbul’da En İyi Halı Yıkama

Davet Halı Yıkama Fabrikası > Blog > İstanbul’da En İyi Halı Yıkama
İstanbul'da En İyi Halı Yıkama

İstanbul’da En İyi Halı Yıkama

İstanbul’da en iyi halı yıkama; Beylikdüzü Davet Halı Yıkama fabrikası, halı yıkama sektöründe köklü bir firma olarak hizmet vermektedir. Beylikdüzü halı yıkama olarak İstanbul bölgesinde en iyi halı yıkama firmasıdır. Misyon ve Vizyon olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti önceliktir.

Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama vb. birçok alanda hizmet verilmektedir.

Evimizin vazgeçilmez aksesuarı olan halılarımızı yıkatacağımız zaman detaylı bir araştırmaya girilmektedir. Beylikdüzü halı yıkama olarak İstanbul’da en iyi halı yıkama firması olarak hizmet verilmektedir.

İşini iyi bilen ekiple, son derece teknolojik ekipmanla, kullandığımız kaliteli ürünlerle halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturulmaktadır. Halılarınızı adresten teslim alıp, adresinize, teslim edilmektedir. Firma en kısa sürede işlemlerini bitirmiş şekilde halılarınızı evinize teslim edilmektedir.

 

İstanbulda En İyi Halı Yıkama
İstanbulda En İyi Halı Yıkama

Halılarınız dokuması, yapısı, iplik, boya gibi her konuda değişiklik göstermektedir. Bu bilgiler göz alınacak halılarınız temizlenmelidir. Aksi halde halılarınıza zarar verebilir. Halılar yıkanmadan önce yüzeysel temizlik yapılmalıdır. Tozu alınmalı, kuru temizlenmeli, tüyler gibi maddelerden arındırılmalıdır. Bu işlemler yapılmadan yıkamalar yüzeysel temizlik yapılmıştır. Bu da halıda bakteri oluşumuna sebep olmaktadır. Hem sağlık açısından hemde hijyen açısından size bir faydası olmamaktadır.

Ayrıca kullanılan halı yıkama deterjanı, halı yıkama şampuanı da halınıza uygun olduğunda daha doğru sonuçlar alınmaktadır. İşini bilen çalışanlar ve son teknolojiden yararlanılarak yıkanan halılar siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından büyük önem arz etmektedir.

Güvenli bir şekilde kapınızdan alınan halılarınız; aynı şekilde kapınıza teslim edilmektedir.

Müşteri hizmetleri departmanlarınızı arayarak detaylı bir bilgi alabileceğiniz kadro mevcuttur.

Beylikdüzü halı yıkama olarak sektörde öncü olarak iş en iyi şekilde yapılmaktadır.

İstanbulda en iyi halı yıkama firmalarından birisidir.

İstanbul’da en iyi halı yıkama olarak hizmet veren Beylikdüzü halı yıkama vizyonumuz; modern koşullarda halıları teslim alarak temizlemektir. Bu koşulda güvenilir firma arıyorsanız; firmamız sizlere uygun potansiyeldedir. Beylikdüzü halı yıkama olarak adlandırılan firmamız; halı yıkama konusunda profesyonel ekibi ile oldukça moderndir. Modern duruşu ile sizlere hizmet verme amaçlı gütmektedir. Halıların derinlemesine temizlenmesi ve teslim edilmesi aşamaları dikkatle tamamlanmaktadır. Sizler de güvenilir firma arıyorsanız; İstanbul’da en iyi halı yıkama hizmeti veren Beylikdüzü halı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Facebook

Call Now ButtonBizi Arayın